Łukasz Szewczyk01.09.2021 (17:37)9

Polsat Box zastąpił Cyfrowy Polsat. W ofercie dekoder oraz kanały 4K

• Zmiany na polskim rynku medialnym - Cyfrowy Polsat zmienił się w Polsat Box.
• W ofercie Polsat Box jest dostępny jest nowy dekoder Polsat Box 4K
• W Polsat Box pojawiły się nowe kanały i treści w jakości 4K.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 9 z 9)

Dekoder 4k od pakietu L tak jest na stronie POLSAT BOX do tego wymina starego na 4k dla tych co maja 4 miesiące do konica umowy liczy nie dla każdego jak bylo podawane.a gdzie te 3 nowe kanały Polsatu bo u mnie dalej brak uprawnień do nich???
 6  
A dysk? Jaki ten sprzęt ma dysk do nagrywania programów? A może nie ma wcale?
 9  
Phi....nie ma dysku, tylko nagrywanie w chmurze, "krok" jak już coś wymyśli, a kiedy Polsat 4k?
 11  
Ochy, achy, 4k,a na kanale Polsat Sport Premium PPV 4 (mecz Francja - Bośnia) pikseloza i rozmycie, że nie da się oglądać. Nic dziwnego skoro bitrate na poziomie 1400. Chyba z rozpędu dodali do logo tego kanału dopisek SUPER HD (dotąd tylko PSP 1 i PSP 2 miały dopisek SUPER HD). Jakość dużo gorsza niż w słabym pod tym względem streamie Viaplay, ale skoro dziś uruchomili na tym tp. Eleven 4K to jakość poleciała. Transponder nie jest z gumy.
 12  
Na smart Tv LG nie ma jeszcze polsat box go, a iplę już wyłączyli. Pieniądze za pakiet poszły, a teraz każą oglądać na komputerze lub telefonie:/
 7  
A co z Abonentami PLUS? Dotychczas mogli online oglądać na Ipli paręnaście kanałów tv m.in.Filmbox i SUNDANCE i Comedy CENTRAL i inne. A teraz zostali potraktowano po macoszemu.
Arkadiusz Pieńkowski 3.09.2021 (10:54:33)
 4  
Teraz bezpłatne treści są w aplikacji Polsat Go.
A płatne w Polsat Box Go.
Płatne pakiety z IPLI przeszły do Polsat Box Go.

Czyli jeśli był włączony IPLA PLUS przed tranzycją, to ten pakiet po aktualizacji aplikacji czyli po 1 września jest niedostępny w aplikacji IPLA, ale w nowej aplikacji już tak i jest możliwość oglądania bez reklam w pakiecie.
 0  
Nagrywanie w chmurze pewnie w pamięci do 30 dni a później się kasuje. To dużo gorsza opcja gdy ktoś chce nagrać jakiś serial tydzień po tygodniu a później go obejrzeć
 4  
niech se robią co chcą, ja wypowiedzenie już mam wypisane. Do never ever.
 3