Łukasz Szewczyk01.09.2021 (19:14)brak komentarzy

Startuje nowe show Polsatu. "Family Food Fight. Pojedynek na smaki"

• Na antenie Polsatu debiutuje pierwsza nowość jesiennej ramówki
Piotr Gąsowski, Ewa Wachowicz i Adam Borowicz jurorami "Family Food Fight. Pojedynek na smaki"
W nowym show szranki o tytuł najlepiej gotującej rodziny w Polsce oraz 100 tysięcy złotych staną drużyny z całego kraju. Ich zmagania ocenią jurorzy Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski oraz Adam Borowicz.
Drużyny składające się z trzech członków rodziny podejmą się trudnych kulinarnych wyzwań. Będą musieli wyjść ze swojej strefy komfortu i gotować pod presją czasu. W każdym odcinku uczestnicy otrzymają dwa zadania. W pierwszym rywalizować będą o specjalnie przywileje, w drugim stawką będzie dalszy udział w programie. Aby wygrać "Family Food Fight" potrzeba techniki, współpracy, stalowych nerwów - ale przede wszystkim serca, które wkłada się w przygotowanie posiłków.

"Family Food Fight. Pojedynek na smaki" to chwile szczęścia, rodzinne sprzeczki, przepisy przekazywane z pokolenia na pokolenie i przede wszystkim wielka celebracja wspólnego gotowania i spożywania posiłków. W programie nie zabraknie gości specjalnych, wśród nich szef kuchni Aleksander Baron, cukiernik Tomasz Deker czy zwycięzca pierwszej polskiej edycji "Top Chef" restaurator Martin Gimenez Castro.

Emisja premierowych odcinków "Family Food Fight. Pojedynek na smaki" w środy o godz. 20.05 (od 1 września 2021 roku) na antenie telewizji Polsat.