Łukasz Szewczyk05.09.2021 (11:04)brak komentarzy

"Szansa na sukces" jesienią w TVP2. Eliminacje do Eurowizji Junior i Debiutów w Opolu 2021

• Po przerwie do telewizyjnej Dwójki wraca "Szansa na sukces"
• W nowych sezonach widzowie wybiorą reprezentanta do Eurowizji Junior i Debiutów w Opolu 2021
Szansa na sukces
Jesienią na widzów czekają dwie edycje programu "Szansa na sukces". W ramach "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2021" zwycięzca będzie miał szansę reprezentować Polskę na festiwalu Eurowizja Junior 2021 w Paryżu. Występy młodych wokalistów, w wieku od 9 do 14 lat, ocenią jurorzy: Cleo, Misha Kostrzewski i Marianna Józefina Piątkowska. Gospodarzem programu będzie Marek Sierocki. O tym, kto wygra przesądzą SMS-y od widzów oraz Jury programu.
Z kolei w ramach "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2021" utalentowani wokaliści mają szansę spełnić swoje marzenie o występie w koncercie "Debiuty" na 59. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W każdym odcinku wystąpi siedmioro wykonawców. Zwycięzcy poszczególnych etapów wezmą udział w wielkim finale, podczas którego jury i widzowie Dwójki w głosowaniu SMS zdecydują, kto będzie miał szansę na opolskie "Debiuty".

Premierowe odcinki programu "Szansa na sukces" o godz. 15.15 (od 5 września) na antenie TVP2. Od 5 września eliminacje do Eurowizji Junior 2021, od 4 października eliminacje do opolskich "Debiutów"