Łukasz Szewczyk08.09.2021 (21:55)8 komentarzy

Liga Mistrzów zosteje w TVP. Jeden mecz w kolejce na żywo

• Dobra informacja dla kibiców piłkarskich
Liga Mistrzów zosteje w TVP. Jeden mecz w kolejce na żywo
Rozgrywki najlepszych klubowych europejskich drużyn nadal będzie można oglądać w Telewizji Polskiej. Nadawca poinformował o przedłużeniu umowy z Polsatem.
Piłkarską Ligę Mistrzów na antenach Telewizji Polskiej będzie można oglądać przez kolejne dwa sezony - 2021/2022 oraz 2022/2023. Nadawca w każdej kolejce pokaże jeden środowy mecz na żywo. Transmisja dostępna będzie nie tylko w telewizji, ale również w sieci bez dodatkowych opłat: na stronie tvpsportL, aplikacji mobilnej TVP Sport oraz Smart TV.

Dodatkowo TVP przygotuje magazyn skrótów. W programie zaprezentowane zostaną wszystkie bramki, które padły we wtorkowych i środowych spotkaniach.

Pierwsza transmisja już 15 września 2021 roku. Hitem kolejki będzie spotkanie Interu Mediolan z Realem Madryt.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Jeden mecz na 100 w TVPIS he he.Prawdziwi kibice mają wykupiony Polsat sport premium i oglądają wszystkie mecze dostępne
 11  
Przestań pieprzyć Pioter. Prawdziwi kibice oglądali LM na nc+ w ramach abonamentu i nie dają się robi w jajo jakimś Polsatem premium, który za dwie dychy praktycznie pokazuje tylko . Mecze są we wtorek i środę. W środę będzie hitvkolejki, więc jestem z tego zadowolony i chętnie obejrzę w TVP. Polsat to znani zdziercy. Jak nie było ustawy kodowali nawet mecze Polaków. Poprzednia ekipa LM straciła, także daruj sobie opowiadanie bzdur, pod względem sportu Kurski bije poprzedników na głowę.
 2  
liga mistrzów to była jak gali w niej tylko mistrzowie danego kraju. a nie tak jak dziś kółko wzajemnej adroacji fifa gdzie jedne i te same zespoły graja latami pomimo że nie są mistrzami danego kraju.
 9  
A to będzie tylko dla wyszczepionych z paszportami Polsatu?
 3  
W rewanżu TVP pozwoliła na pokazanie meczy Reprezentacji Polski w Polsat Sport Premium.
 1  
Polsat Sport Premium na Canal+Online za 5 zł. W pakiecie z Eleven za 15 zł.
 0  
To że frajerzy dają się naciągać na 20 zł,to już ich problem.Ja w UPC mam te programy za 9.90 bez umowy,więc w każdym momencie mogę zrezygnować jak już LM nie ma
 0  
W weeb.tv mam za 30 zł miesięcznie wszystkie Polsaty Canale i co tylko chce.
 1