Łukasz Szewczyk09.09.2021 (11:31)7 komentarzy

Kuba Wojewódzki ogłosza koniec swojego programu w TVN i zaprasza do internetu. Żart?

• Kuba Wojewódzki zapowiedział koniec swojego talk-show w TVN
• Kontrowersyjny showman nie znika z wizji. Zapowiada, że jego programy będzie można oglądać w internecie
Kuba Wojewódzki
W miniony wtorek na antenie TVN zadebiutował nowy sezon popularnego talk-show "Kuba Wojewódzki. W pierwszym odcinku nowego sezonu kontrowersyjny showam świętował jubileusz 15-lecia obecności TVN oraz 20 lat pracy w telewizji (przed przejściem do TVN swój talk-show prowadził w Polsacie). Teraz ogłosił niespodziewany koniec swojego talk-show "Kuba Wojewódzki" na antenie TVN.
"W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu "Kuba Wojewódzki" dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat. To była wspaniała podróż" - napisał na Insagramie showman. "Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych" - zaprosił Wojewódzki.

Czy Kuba Wojewódzki odchodzi z TVN? TVN nie chce komentować wpisu swojej gwiazdy. Stacja zapewnia, że nie planuje zmian w ramówce., a premiera najbliższego programu "Kuba Wojewódzki" odbędzie się zgodnie z planem w TVN.

Komunikat TVN w tej sprawie jest lakoniczny. Jednak ciekawym pomysłem może być ewentualna zamiana telewizyjnej anteny na rzecz, należącej do Grupy TVN Discovery, platformy Player.pl, gdzie dziennikarz już miał specjalne odcinki swojego programu tylko online. To oznaczałoby, że showman nie żegna się z Grupą TVN, a jedynie sygnalizuje zmianę formy współpracy. Tym bardziej, że Grupa TVN Discovery coraz bardziej stawia na swoją platformę online Player.pl, a kontrowersyjny Wojewódzki tylko w wersji online mógłby być wyrazistym wzmocnieniem oferty, tym bardziej, że w 2022 roku polski rynek planują "zaatakować" HBO Max oraz Disney+.

Warto zauważyć, że we wtorek Wojewódzki był gościem "Dzień dobry TVN". Showman do tej pory nie promował swojego programu w śniadaniówce TVN. Tym razem zrobił wyjątek, a jego wizyta odbiła się dużym echem w mediach plotkarskich, bo showman ostro krytykował inne gwiazdy TVN. Jak sugerowały plotkarkie media, po tych wypowiedziach Wojewódzki miał zostać wezwany do dyrektora programowego TVN. Niewykluczone, że wpis na instagramie to kolejna gra showmana z serwisami plotkarskimi.

Aktualizacja:
- To jakaś totalna głupota. O tej porze wkładamy, a nie zdejmujemy. (...) To są słynne prowokacje Kuby - skomentował dla Press.pl Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Teraz będzie Kuba Gminny, będzie wbijał flagi w królicze bobki :D :D :D
 11  
Teraz będzie Kuba Gminny, będzie wbijał flagi w królicze bobki :D :D :D
Najważniejsze, że dobrze zapłacą. A ty nadal będzie myśląc, że Wojewódzki jest nikim, i myślał o kupach :D
 11  
Kolejna ściema tego pana żeby podbić spadającą oglądalność.
 13  
Zostanie youtuberem i będzie żebrał o lajki :)
 5  
Już parę razy zaczynał w internecie. W sumie mi to lotto czy program będzie na TVNie czy tylko w Playerze. Mam abo na Playerze głównie dla seriali premium i właśnie Kuby
 7  
Wojewódzki już opublikował w internecie wpis, że ma polewkę z tych wszystkich którzy uwierzyli w to, że opuszcza okręt TVN.
 2  
Kubuś dziadu stary wystarczy już tej głupiej szopki haha
 2