Łukasz Szewczyk14.09.2021 (13:06)3 komentarze

Trzeci sezon "Down the road" od pażdziernika w TTV oraz Playerze

• Jesienią kolejna edycja programu "Down the road", który podbił serca widzów
• Tym razem trasa premierowej serii prowadzi przez znane, ale i te mniej popularne szlaki orientalnej Turcji.
Trzeci sezon "Down the road"
W tym programie naprawdę wszystko zaskakuje: szczere opinie i reakcje uczestników, a także sposób, w jaki patrzą na rzeczywistość. W trakcie trwającej niespełna trzy tygodnie wyprawy bohaterowie skonfrontują się z odmienną kulturą i zwyczajami, ale przede wszystkim wzajemnie się poznają. Tym razem grupa uczestników jest najbardziej zróżnicowana. Znajduje się w niej para będąca ze sobą przed programem, czyli Agnieszka i Tomek; najstarszy, Paweł ma 44 lata, a najmłodsza, Paulina - 22 lata. Zespół w trasie uzupełni też trójka odważnych osób: Daria, Przemek i Bartek. Towarzyszyć im będzie, niezmiennie, Przemek Kossakowski.
- Moim zdaniem trzeci sezon jest niezbędnym dopełnieniem poprzednich. To oczywiście jest dalej pozytywna opowieść o świecie, w którym jest miejsce dla każdego. Ale tym razem bardziej niż wcześniej zobaczymy, że osoby z niepełnosprawnościami potrzebują wsparcia. Bez pomocy ze strony systemu ale też innych ludzi, funkcjonowanie w społeczeństwie jest bardzo trudne, i dotyczy to każdego człowieka a osoby z niepełnosprawnościami dotyczy szczególnie. To jest ważne przesłanie, które często nam umyka - komentuje Przemek Kossakowski.

Emisja premierowych odcinków trzeciego sezonu "Down the road" w niedziele o godz. 22.00 (od 3 października 2021 roku) na antenie TTV. Odcinki dostępne również będą w serwisie Player.pl.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Najlepsze co spotkało telewizję w ostatnich kilku latach.
 1  
Chciałbym by zrobiono podobny program z osobami słabo słyszącymi lub niesłyszącymi.
 1  
wspaniały program, wspaniali ludzie biorący w nim udział, Przemek Kossakowski idealny jako prowadzący, dobrze że taki format powstał i oby było jeszcze dużo edycji
 0