Łukasz Szewczyk20.09.2021 (18:59)3 komentarze

Discovery Channel sprawdzi czy warto bać się technologii 5G

• Ludzie boją się rzeczy, których nie znają. To bardzo naturalna reakcja.
• Discovery Channel pomoże zrozumieć widzom, dlaczego lękać się ich nie warto. Zmiany są dobre, wystarczy tylko poznać ich korzyści.
Masz 5G
Nowy program Discovery Channel przedstawi widzom pełen pakiet rzetelnej wiedzy na temat technologii 5G. Zobrazuje długofalowe korzyści dla zwykłego człowieka oraz całej społeczności, a także obali mity poprzez dokładne i jednocześnie przystępne wytłumaczenie jak działa ta technologia. Ponadto produkcja poruszy historię powstawania telewizji i Internetu. Wyjaśni czym jest refarming i dlaczego musi nastąpić? Dokładnie opisze działanie sieci komórkowych.
"Odkrywając wielkie marki: cyfrowa rewolucja" (premiera 2 października o godz. 19.30). sprawnie i w pigułce przeprowadzi widza od tematyki pierwszych telefonów mobilnych przez wszystkie ich kolejne generacje. Wyjaśni czym są Smart Cities, dlaczego ten postęp jest konieczny i sprawi, że ułatwi nam wszystkim życie. 5G przynosi zmiany, owszem - często rewolucyjne, które silnie wpłyną na jakość naszej codzienności. Każda taka modyfikacja wywołuje lęk i nie ma w tym nic dziwnego. Ważne jednak, by na ten proces patrzeć nie tylko jak na szansę szybszego Internetu, ale też jak na technologię, która może nawet uratować życie.

Wszystkie produkcje Discovery Channel wzbogacą również bibliotekę tytułów Playera.

Komentarze (1 - 3 z 3)

bardzo dobrze :) choc watpie by ciemna masa foliarzy to kupila :)
 2  
5G, zwykłym ludziom nie jest potrzebne, LTE wystarcza do wszystkiego. 5G jest za to niezbędne władzom i korporacjom, aby wszystko podłączyć do sieci (internet rzeczy) i budować systemy kontrolujące społeczeństwo. Ponadto cele wojskowe.
 4  
Traktor, zwykłym ludziom jest niepotrzebne, Koń wystarcza do wszystkiego. Traktor jest za to niezbędny władzom i korporacjom, aby wszystko zaorać i budować PGRy kontrolujące społeczeństwo. Ponadto cele wojskowe.

No co za bzdury. Wojsko? ma już 3x nowsze technologie.
 2