Łukasz Szewczyk21.09.2021 (11:15)3 komentarze

W październiku premiera serialu "The Office PL" w Canal+

• Canal+ ujawnia datę premiery polskiej wersji jednego z najpopularniejszych seriali wszechczasów.
Nowy serial Canal+ "The Office PL"
W piątek (22 października 2021 roku) na antenie Canal+ i w serwisie Canal+ Online odbędzie się premiera polskiej wersji najchętniej oglądanego komediowego serialu świata - "The Office". W rolach głównych zobaczymy Piotra Polaka, Vanessę Aleksander i Adama Woronowicza.
Akcja "The Office PL" rozgrywa się w Siedlcach, w siedzibie firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej "Kropliczanka". Jej prezes, Michał, to człowiek pozbawiony autorefleksji, który każdym słowem i gestem zabiega o atencję i uznanie. Kiedy przedsiębiorstwo zostaje przejęte przez nowego, właściciela, a pracownicy zaczynają obawiać się o swoje posady, jedynie Michał patrzy na zmiany z optymizmem. Biznesowe roszady przeplatają się tu z biurową codziennością pracowników "Kropliczanki".

O wyjątkowości "The Office PL" świadczyć będzie również wprowadzenie do świata przedstawionego silnej kobiecej bohaterki. Świat się zmienił i kobiety znaczą dużo więcej w biznesie, niż to miało miejsce 20 lat temu. Patrycja - w tej roli Vanessa Aleksander - to przedstawicielka nowego pokolenia, dziecko polskich "rekinów biznesu", która wkraczając w progi biura "Kropliczanki", przełamuje stary ład.

W obsadzie oprócz Piotra Polaka, Vanessy Aleksander, Adama Woronowicza znaleźli się: Kornelia Strzelecka, Mikołaj Matczak i Milena Lisiecka. Za polską wersję "The Office", tworzoną przy współpracy z BBC Studios, odpowiadają reżyser Maciej Bochniak oraz producenci, Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński. Za scenariusz odpowiedzialny jest Łukasz Sychowicz wraz z Jakubem Rużyłło i Mateuszem Zimnowodzkim, a za zdjęcia Paweł Chorzępa.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Szykujcie popcorn. Szybciej go zwrócicie.
 2  
Brew obiegowej opinii i heheszków, produkcja zapowiada się na dobrą
 2  
@bredny 12

Popieram, serial nie mial premiery a znawcy juz sie wypowiadaja o nim negatywnie.

CANAL+ nie produkuje slabych seriali. Owszem, sa lepsze i gorsze
 1