Łukasz Szewczyk24.09.2021 (11:10)2 komentarze

Grupa Polsat Plus gra z polską siatkówką przez kolejne siedem lat

• Plus i Polsat jeszcze co najmniej przez kolejnych 7 lat będą wspierały polską siatkówkę.
• Telewizja Polsat nabyła dla swoich widzów prawa do pokazywania obydwu lig do 2028 roku.
• Plus będzie Sponsorem Tytularnym ligi mężczyzn - PlusLigi oraz Strategicznym Tauron Ligi kobiet.
Okocim siatkówka
- Plus, Polsat i siatkówka są nierozłączne. Jako Plus wspieramy siatkówkę od ponad 23 lat, a Polsat od kilkunastu lat jest głównym nadawcą telewizyjnym, który zapewnia Polakom możliwość jej oglądania. I Plus i Polsat pomogły w stworzeniu z siatkówki królowej sukcesów polskich gier zespołowych na skalę światową. Jesteśmy dumni, że będziemy partnerami Polskiej Ligi Siatkówki co najmniej do 2028 roku - powiedział Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu ds. Strategii, Cyfrowego Polsatu SA, dostawcy usług Polsat Box i Polkomtel Sp. z o.o., operatora sieci Plus, Grupa Polsat Plus.
Siatkówka, którą wspierają Plus i Polsat, odnosi największe sukcesy w Polsce i na świecie wśród gier zespołowych. Zaangażowanie Plusa to wsparcie zarówno Reprezentacji Narodowych, jak i obu najwyższych krajowych lig siatkarskich. Plus jest z siatkówką od samego początku powstania lig zawodowych, od wielu lat jest Sponsorem Tytularnym ligi mężczyzn, od samego początku jest też Sponsorem Strategicznym najwyższej ligi kobiet.

- Wielkim sukcesem naszej współpracy - zarówno Plusa, jak i Polsatu - z Polską Ligą Siatkówki jest zbudowanie super pozytywnego wizerunku siatkówki i stworzenie z niej sportu oglądanego przez całe rodziny, sportu bezpiecznego, kojarzącego się z wieloma sukcesami oraz świetną zabawą i rozrywką - mówi Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska, Członek Zarządu Telewizji Polsat, Dyrektor Komunikacji Marketingowej Grupy Polsat Plus.

Polsat jest głównym i najważniejszym nadawcą telewizyjnym, pokazującym najlepszą siatkówkę na poziomie ligowym, pucharowym i reprezentacyjnym.

- Nasz wspólny czas - Polsatu, Plusa i siatkówki to najlepsze lata w jej historii - podwójne mistrzostwo świata drużyny męskiej, medale mistrzostw Europy mężczyzn i kobiet, fantastyczne wyniki pucharowe drużyn klubowych. W polskiej lidze grają najlepsi na świecie siatkarze i siatkarki i to do Polski chcą wszyscy przyjeżdżać, żeby tu grać, bo tu siatkówka - również dzięki nam - ma swoje szczególne miejsce. Byliśmy, jesteśmy i będziemy nadal towarzyszyć milionom polskich kibiców we wspieraniu polskiej siatkówki[ - mówi Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat, Grupa Polsat Plus.

Plus jest Sponsorem Tytularnym ligi aktualnych Mistrzów Świata nieprzerwanie od sezonu 2008/2009, a od nowego sezonu rozgrywki te otrzymają nowy znak graficzny, w którym pojawiło się nowe logo Plusa.

Nowe logotypy PlusLigi będą obowiązywały od początku nowego sezonu, który rozpocznie się w październiku.

Komentarze (1 - 2 z 2)

no i moze być chociaz wolałbym na c+ bo najlepiej potrafią w Polsce pokazać kazdy produkt to co robią z zuzlem pilką nozną oni to nawet ekstraligę recznej tak pokazywali ze chciało się oglądać
 2  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
Kolego najlepiej siatkówkę pokazuje Polsat. Nie raz ich zajeb oceniali canal+ cioty nawet sami nie pokazują ekstraklapy tylko ktoś dla nich XD
XXX234345325246458775980-089-o0i9-098765467890-=-09876890-=-0987657890-9876 29.09.2021 (22:57:00)
 1