Łukasz Szewczyk27.09.2021 (17:23)1 komentarz

Wybrane mecze Ligi Mistrzóww jakości 4K w serwisie Polsat Box Go

• Polsat Box Go pokaże starcie gigantów Paris Saint-Germain - Manchester City w meczu drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA.
• Spotkanie będzie dostępne na kanale Polsat Sport Premium 1, dla użytkowników pakietu Polsat Box Go Sport.
• W jakości 4K będzie można je obejrzeć na platformach Android TV, Apple TV i wybranych Smart TV.
Paris Saint-German vs Manchester City w 4K
Wtorkowy mecz (28 września, o godz. 20.50) to ważne starcie drużyn pretendujących do najważniejszego trofeum piłkarskich rozgrywek klubowych Starego Kontynentu. Podczas pierwszej kolejki fazy grupowej PSG z Lionelem Messim i Kylianem Mbappe zremisowało na wyjeździe z Club Brugge. Pomimo początkowego prowadzenia paryżan, ich przeciwnicy jeszcze przed przerwą wyrównali i utrzymali do końca wynik 1:1. Manchester City zakończył mecz pierwszej kolejki z RB Lipsk wynikiem 6:3.

Mecz Paris Saint-Germain - Manchester City i wszystkie kolejne spotkania Ligi Mistrzów UEFA użytkownicy Polsat Box Go mogą oglądać na żywo i na wielu urządzeniach (komputerach, smartfonach i wybranych modelach Smart TV) w ramach pakietu Polsat Box Go Sport.

Pakiet Polsat Box Go Sport otwiera dostęp do najważniejszych stacji i wydarzeń sportowych. Oprócz kanałów Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA są to kanały z rodziny Polsat Sport (PlusLiga, Energa Basket Liga, gale UFC i in.), Eleven Sports (włoska Serie A TIM, hiszpańska La Liga Santander, francuska Ligue 1 Uber Eats, Formula 1, PGE Ekstraliga), Canal+ Sport3 i 4 (PKO BP Ekstraklasa), Eurosport 1 i 2 (tenisowy Wielki Szlem, wyścigi kolarskie, sporty zimowe) i wiele innych. W pakiecie znajdziemy także na wyłączność wszystkie mecze Fortuna 1 Ligi na żywo. Polsat Box Go Sport jest obecnie dostępny w promocyjnej cenie 40 zł/mies. ( cena regularna to 50 zł/mies.).

Mecz Paris Saint-Germain - Manchester City będzie dostępny w jakości 4K w aplikacji Polsat Box Go na platformach Android TV, Apple TV oraz wybranych Smart TV.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Obejrzałem wczoraj na 55"Oledzie LG mecz PSG z City częściowo w jakości 4K na Polsat BOX GO (w aplikacji TV oraz w aplikacji dostępnej na Google TV (Chromecast 4) oraz częściowo oglądałem na kanale Polsat Sport Premium 1 SuperHD przez satelitę i na dziś mogę powiedzieć, że owej jakości 4K w ogóle nie szło zauważyć. Obraz przez satelitę na wspomnianym kanale określanym jako SuperHD był po prostu lepszy od tego w streamingu 4K.
Gdyby ten 4K był dodatkowo w HDR, to może by to coś dało. Ale samo 4K nie zrobiło tu żadnej różnicy na plus, tak jak ma to miejsce w przypadku choćby Netflixa, gdzie da się zauważyć różnicę pomiędzy HD a 4K, już nie mówiąc w materiałach, które dodatkowo lecą w Dolby Vision.
Tak więc osobiście uważam, że jeśli inne transmisje Polsat będzie puszczać w streamingu w takim 4K, jak ten wspomniany mecz, to ktoś, kto nie ma do tego dostępu, absolutnie nic nie straci.
 1