Łukasz Szewczyk27.09.2021 (17:23)1

Wybrane mecze Ligi Mistrzóww jakości 4K w serwisie Polsat Box Go

• Polsat Box Go pokaże starcie gigantów Paris Saint-Germain - Manchester City w meczu drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA.
• Spotkanie będzie dostępne na kanale Polsat Sport Premium 1, dla użytkowników pakietu Polsat Box Go Sport.
• W jakości 4K będzie można je obejrzeć na platformach Android TV, Apple TV i wybranych Smart TV.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 1 z 1)

Obejrzałem wczoraj na 55"Oledzie LG mecz PSG z City częściowo w jakości 4K na Polsat BOX GO (w aplikacji TV oraz w aplikacji dostępnej na Google TV (Chromecast 4) oraz częściowo oglądałem na kanale Polsat Sport Premium 1 SuperHD przez satelitę i na dziś mogę powiedzieć, że owej jakości 4K w ogóle nie szło zauważyć. Obraz przez satelitę na wspomnianym kanale określanym jako SuperHD był po prostu lepszy od tego w streamingu 4K.
Gdyby ten 4K był dodatkowo w HDR, to może by to coś dało. Ale samo 4K nie zrobiło tu żadnej różnicy na plus, tak jak ma to miejsce w przypadku choćby Netflixa, gdzie da się zauważyć różnicę pomiędzy HD a 4K, już nie mówiąc w materiałach, które dodatkowo lecą w Dolby Vision.
Tak więc osobiście uważam, że jeśli inne transmisje Polsat będzie puszczać w streamingu w takim 4K, jak ten wspomniany mecz, to ktoś, kto nie ma do tego dostępu, absolutnie nic nie straci.
 1