Łukasz Szewczyk27.09.2021 (17:50)4 komentarze

Rekord oglądalności Ekstraligi w nSport+

• Ponad 287 tysięcy widzów obejrzało w niedzielę w nSport+ drugi finałowy mecz PGE Ekstraligi pomiędzy Betard Spartą Wrocław a Motorem Lublin.
• To rekordowa oglądalność żużlowej transmisji w historii Canal+.
Ekstraliga żużlowa
W niedzielę, 26 września poznaliśmy mistrza PGE Ekstraligi - najlepszej żużlowej ligi świata. Po zaciętym dwumeczu złote medale odebrali żużlowcy Betard Sparty Wrocław, którzy pokonali Motor Lublin 50:40. To starcie w nSport+ oglądało ponad 287 tysiące widzów, co jest najlepszym wynikiem od września 2018 roku. Wtedy podczas finału pomiędzy Stalą Gorzów a Unią Leszno przed telewizorami zasiadło 279 tysięcy widzów.
- Ten wynik bardzo nas cieszy. Jak na dłoni widać rosnącą popularność speedwaya w Polsce, a finał stał na bardzo wysokim poziomie i elektryzował wszystkich kibiców. Zaprezentowaliśmy kibicom również nowe technologie, z których korzystać będziemy również w następnych transmisjach. Dziękujemy za zaufanie i już czekamy na kwietniowy start sezonu - mówi Marcin Majewski, szef żużla w CANAL+

Mecze najlepszej żużlowej ligi świata będzie można nadal oglądać w kanałach sportowych CANAL+ oraz w serwisie CANAL+ online aż do 2025 roku. Od sezonu 2022 kibice żużla będą mogli ekscytować się aż 70 spotkaniami w sezonie. Wynika to z dodania do terminarza PGE Ekstraligi dodatkowych trzech podwójnych meczów ćwierćfinałowych.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Dajcie nSport+ do Cyfrowego Polsatu, a oglądalność będzie jeszcze większa.
 1  
spoko za nSport + do c+ polsat sport i ekstra i gitara
 3  
Wiadomo ze Nsport nigdy nie trafi do CP A Polsat Sport/Extra/News do NC+ chyba że się połączą.
 0  
gość 7 no jasne to był żart
 1