Łukasz Szewczyk04.10.2021 (15:51)2 komentarze

Więcej "Gościa Wydarzeń" w Interii

• Od poniedziałku (4 października 2021 roku) "Gość Wydarzeń" Polsat News będzie emitowany dłużej na stronie głównej Interii.
• Dodatkowe pytania i odpowiedzi w rozmowie tylko dla użytkowników portalu.
"Wydarzenia"
Od października, popularny program publicystyczny Polsatu będzie miał dłuższe wydanie w Interii. "Gościa Wydarzeń" widzowie mogą oglądać w Polsacie, Polsat News i Wydarzeniach24 między godziną 19:25 a 19:40.
Według danych Nielsen Audience Measurement "Gość Wydarzeń" łącznie na trzech antenach śledziło we wrześniu średnio ponad 1,130 mln widzów. Co daje audycji pierwsze miejsce wśród programów publicystycznych w Polsce.

"Gość Wydarzeń" to rozmowa z bohaterami mijającego dnia - politykami, ekspertami - emitowana zaraz po głównym wydaniu "Wydarzeń" o godzinie 18:50. Goście programu stają w ogniu pytań Bogdana Rymanowskiego, a także Piotra Witwickiego, Marcina Fijołka i Grzegorza Kępki. "Gościa Wydarzeń" można oglądać od poniedziałku do soboty w Polsacie, Polsat News, Wydarzeniach24 oraz na stronie głównej serwisu Interia.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Fajny program oglądam na Polsacie.
 1  
a u mnie w domu zawsze afera ja lubie polsatnews a druga osoba tvn / jak interia bedzie nadawac polsat wydarzena na www to chetnie skorzystam
 2