Łukasz Szewczyk11.10.2021 (16:28)4 komentarze

Gala KSW 64. Wielkie starcie legend: Pudzian vs Bombardier. PPV za 40 zł w Polsat Box

• Abonenci Polsat Box (wcześniej Cyfrowego Polsatu) i użytkownicy serwisu Polsat Box Go (który zastąpił Iplę i Cyfrowy Polsat Go) będą mogli obejrzeć galę KSW 64
• W walce wieczoru dojdzie do mistrzowskiego starcia o pas w kategorii koguciej: Sebastian Przybysz podejmie Bruno Augusto dos Santosa.
KSW 64
Na Gali KSW 64 w łódzkiej Atlas Arenie spotka się wiele gwiazd MMA. Podczas wydarzenia rękawice skrzyżują legendy KSW: dwukrotny mistrz świata w senegalskich zapasach Serigne Ousmane "Bombardier" Dia (2-0, 2 KO) i pięciokrotny zdobywca tytułu "Najsilniejszego człowieka świata" Mariusz "Pudzian" Pudzianowski (15-7, 10 KO). Panowie zmierzą się w kategorii superciężkiej. Walką wieczoru będzie równie emocjonujące mistrzowskie starcie o pas w kategorii koguciej: charyzmatyczny Sebastian Przybysz (8-2, 4 KO) zmierzy się z młodym Brazylijczykiem Bruno Augusto "Gafanhoto" dos Santosem (10-2, 1 KO).
Jedną z równie ciekawe zapowiadających się walk będzie spotkanie słynącego z szybkich nokautów chorwackiego zawodnika Filipa Pejicia (15-5-2, 10 KO) z podwójnym mistrzem FEN oraz Babilon MMA Danielem Rutkowskim (12-2, 6 KO). W okrągłej klatce spotkają się także dwaj niepokonani dotąd zawodnicy młodego pokolenia Patryk Kaczmarczyk (7-0, 1 KO) i Robert Ruchała (5-0). Na KSW 64 w kategorii półśredniej pochodzący z Rosji Shamil "Cichy Zabójca" Musaev (14-0, 8 KO), który wygrał przed czasem aż 10 pojedynków, z czego 8 w wyniku nokautu, podejmie znanego z umiejętności zapaśniczych Michała "Zgniatacza" Pietrzaka (10-4, 3 KO).

W Atlas Arenie dojdzie do spotkania dwóch zawodniczek pochodzących z Łodzi: Karoliny Owczarz (4-1) oraz Sylwii Juśkiewicz (9-6). Obie Panie mają już na swoim koncie kilka zwycięstw. Zmierzą się w limicie umownym do 56 kilogramów. Po pierwszej w karierze porażce w KSW do klatki powróci Cezary "Polish TANK" Kęsik (12-1, 9 KO). Jego przeciwnikiem będzie były uczestnik reality show "Tylko Jeden" Marcin "Krakus" Krakowiak (11-3, 5 KO). Kolejną pozycją na karcie walk jest pojedynek pomiędzy Albertem "Dzikiem" Odzimkowskim (11-5, 3 KO) i Jasonem Radcliffe'em (16-8, 10 KO).

Galę KSW 64 otworzy starcie dwóch zawodników debiutujących w klatce: reprezentant klubu MMA Krosno Adam Tomasik (5-0, 2 KO) podejmie pochodzącego z Paryża Oumara Sy (4-0, 2 KO). Podczas wydarzenia dojdzie także do pierwszego spotkania niekwestionowanej legendy KSW Mameda Khalidova (35-7-2, 15 KO) z mistrzem kategorii półśredniej Roberto Soldiciem (19-3, 16 KO). Fani poznają wówczas termin długo oczekiwanego spotkania gwiazd organizacji MMA.

Start dostępnego wyłącznie w systemie PPV wydarzenia zaplanowany jest na godz. 20.00.


Jak zamawiać w Polsat Box?
Abonenci i użytkownicy Polsat Box korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanych kanałach dekodera.

Zamówienia w Polsat Box (dostęp ten nie obejmuje serwisu Polsat Box Go) można składać na cztery sposoby: przez SMS, w internetowej aplikacji iPolsat Box, w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta oraz w aplikacji Sklep dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i kablowej IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej OTT Box na pozycji 333.

Jak zamawiać w Polsat Box Go?
Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę KSW 63 będą mogli obejrzeć na żywo także internauci z Polski za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go - w cenie 40 zł. Płatności będzie można realizować drogą elektroniczną - kartą płatniczą (dla użytkowników zweryfikowanych adresem e-mail), przelewem lub BLIK-iem, w zależności od modelu urządzenia użytkownika. Zakupioną w serwisie Polsat Box Go galę będzie można obejrzeć na stronie polsatboxgo.pl lub w aplikacji Polsat Box Go na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Słuchajcie. Dacie mi 20 PLN i mogę to mordobicie obejrzeć w tv
 10  
Za 20 zł to możesz mi zrobić w lateksie
 3  
Za darmo tego g..na bym nie oglądał.Pseudosport dla troglodytów.
 7  
chciałbyś ale możesz sobie pomarzyć.
 1