Łukasz Szewczyk12.10.2021 (13:19)3 komentarze

Nowy sezon "LEGO Masters" od listopada w TVN

• Miliony klocków LEGO, dwoje jurorów, jeden prowadzący i sześć par uczestników.
• W listopadzie TVN rozpoczyna emisję nowego sezonu programu "LEGO Masters"
"LEGO Masters" w TVN
"LEGO Masters" to nie tylko rywalizacja o wygraną. To szansa, by swoją pasją do tworzenia zarazić miliony widzów w całej Polsce. Uczestnicy show w każdym odcinku staną przed nowym wyzwaniem, przekraczając granice własnej wyobraźni.
W drugim sezonie nie zabraknie niespodzianek. Do jury dołączy Kamil Bednarek. Wspólnie z Olą Mirecką będą oceniać dokonania uczestników. Która para zaimponuje im umiejętnościami technicznymi i pomysłami na konstrukcje z najpopularniejszych klocków na świecie? Stawka jest wysoka. Nagrodą główną w programie jest tytuł mistrza LEGO, 100 tysięcy złotych oraz zestawy klocków o wartości 10 tys. zł.

W sześciu odcinkach pary uczestników otrzymają zadania, od wykonania których będzie zależało przejście do kolejnego etapu rywalizacji. Jedynym ograniczeniem dla ich wyobraźni będzie czas. Która para najlepiej wcieli się w role architektów i budowniczych? To będzie prawdziwy test ich umiejętności, ale przede wszystkim fantastyczna przygoda i doskonała zabawa.

Na koniec widzowie będą mogli poczuć niesamowitą atmosferę podczas dodatkowego odcinka świątecznego, pełnego niespodzianek.

Emisja programu w piątki o godz. 20.00 (od 5 listopada 2021 roku) na antenie TVN.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Nie oglądam TVN. Takie programy nie niosą ze sobą żadnej merytorycznej wartości.
 5  
Jedyny program na TVN, który oglądam przez sentyment do LEGO. Ale oczywiście najpierw nagrywam premiery przed żeby potem odtworzyć i przewijać reklamy i wtedy z godzinnego programu robi się 30min...
 0  
Poziom Hipnozy.
 3