Łukasz Szewczyk15.10.2021 (12:44)1

Koncert Coldplay w RMF FM i 12 innych stacjach Bauera w całej Europie

• W piątek (15 października 2021 roku) 13 stacji radiowych w całej Europie należących do Bauer Media Audio nada ekskluzywny koncert zespołu Coldplay, który dotrze do ponad 40 milionów fanów.
• W Polsce najciekawszych fragmentów będzie można słuchać w RMF FM

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 1 z 1)

Pamiętam, jak w czasie jednej z audycji RMFu w latach 90. (w "Radiu o ZmRocku") trzeba było zmasterować jedno nagranie koncertu Spice Girls, aby fen koncert był nadany - bo był jeszcze nagrany dla jeszcze jednego radia w Europie. Zwłaszcza tak kiedyś było z wywiadami i koncertami w audycjach Piotra Metza i Tomka Poznańskiego.

Dzisiaj wszystkie stacje są w jednej sieci i nie ma już takiej ekskluzywności co kiedyś, że dany koncert był nadawany tylko na jednej antenie radiowej w całej Europie. A szkoda, bo myślałem, że Kopiec coś sam na własną rękę ukręcił z gośćmi od Martina, że te fragmenty będą dostępne tylko na wyłączność w RMF.

Ale co ja tam wiem, kiedyś od MTV brali sygnał do transmisji europejskich nagród MTV i do koncertu ku pamięci Freddiego Mercurego. Wtedy to RMF była potęga na miarę nowoczesnej polskiej radiofonii. Dziś ta główna antena - sama gra dla nikogo i niczego. Szczęście, że jest jeszcze RMF24, bo by tak muzycznie by się "zakisili" w tych badaniach i RT-kach.
 2