Łukasz Szewczyk20.10.2021 (12:21)brak komentarzy

Druga edycja "Magii nagości" wiosną 2022 w Zoom TV. Ruszył casting, stacja stawia na większą różnorodność uczestników

• Rozpoczął się casting do drugiej edycji polskiej edycji show randkowego "Magia nagości", który jesienią tego roku bił rekordy popularności w Zoom TV.
• Tym razem nadawca stawia na jeszcze większą różnorodność uczestników i szuka m.in. osób niebinarnych.
• Nowe odcinki już wiosną 2022 roku.
"Magia nagości"
- Popularność pierwszej edycji programu Magia nagości. Polska wśród widzów Zoom TV utwierdziła nas w przekonaniu, że jego obecność na naszej antenie była bardzo dobrym pomysłem. Program słynie z otwartości na każdego - niezależnie od płci, koloru skóry, narodowości czy orientacji seksualnej. W drugiej serii stawiamy na jeszcze większą różnorodność uczestników, dlatego szczególnie zależy nam na udziale osób niebinarnych. Serdecznie zapraszamy również kobiety. Pokażmy światu, jak pięknym i otwartym narodem jesteśmy - mówi Rafał Freyer, Dyrektor Programowy Zoom TV.
Pierwsza polska edycja show Magia nagości cieszyła się bardzo dużą popularnością wśród widzów Zoom TV. Premierowe odcinki programu, emitowane od 3 września do 1 października br., oglądało ponad 100 tys. widzów z grupy komercyjnej (AMR, All 16-49) co przekładało się na ponad 4% udziału stacji w paśmie emisji (SHR%, All 16-49) oraz blisko ćwierć miliona widzów z grupy ogólnej (AMR, All 4+), co dało stacji średnio 3,5% udziału w rynku podczas emisji programu (SHR%, All 4+). To oglądalność kilkukrotnie wyższa niż średnie, długookresowe wyniki stacji.

"Magia nagości. Polska" w nieszablonowy sposób przełamuje tabu i stereotypy dotyczące ludzkiego ciała i nagości. Poprzez prezentowanie uczestników takimi, jacy są - bez retuszu - pokazuje, że ludzka natura jest piękna, a o nagości i ciele można mówić otwarcie. Promuje równość, różnorodność i akceptację własnego ciała, a także obala sztucznie wytworzone kanony piękna. Program jest oparty na popularnym brytyjskim formacie Naked Attraction, który dotychczas był prezentowany w ponad 70 krajach świata. Jego zagraniczne edycje są emitowane w Zoom TV od marca 2019. Prowadzącą polską edycję show jest popularna aktorka - Beata Olga Kowalska.