Łukasz Szewczyk21.10.2021 (14:03)6 komentarzy

Kultowy serial "Świat według Kiepskich" wraca na antenę Polsatu

• Dobra informacja dla fanów kultowego serialu "Świat według Kiepskich"
• Jeszcze w październiku telewizja Polsat rozpocznie emisję nowych odcinków
"Świat według Kiepskich"
Tej pary nie trzeba nikomu przedstawiać. Halinka i Ferdek Kiepscy to najpopularniejsze serialowe małżeństwo w Polsce. Już niebawem oni i pozostali mieszkańcy kamienicy przy ulicy Ćwiartki ¾ znów będą bawić nas nietuzinkowymi pomysłami na życie w kultowej produkcji "Świat według Kiepskich". W tej serii zobaczymy jeszcze nieodżałowanych Dariusza Gnatowskiego w roli Boczka i Ryszarda Kotysa jako Mariana Paździocha. Do stałej obsady dołączy też między innymi Hanna Śleszyńska w roli Zofii Strzygoń, matki Oskara, w którego ponownie wcieli się Sebastian Stankiewicz. A sklepową Adelajdę Muchomorek zagra Hanna Klepacka. Zofia i Oskar zamieszkają w słynnej kamienicy przy Ćwiartki. A nowi lokatorzy to nowe problemy...
Emisja premierowych odcinków serialu "Świat według Kiepskich" w środy o godz. 20.05 (po dwa odcinki, od 27 października 2021 roku). Nieemitowane dotąd odcinki można również zobaczyć w Polsat Box Go tydzień przed ich premierą Polsacie (od 20 października).

W tej serii wystąpią: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Anna Ilczuk, Bartosz Żukowski, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski, Ryszard Kotys, Hanna Śleszyńska, Hanna Klepacka, Sławomir Szczęśniak. Reżyserem serii jest Adek Drabiński. Scenariusze zostały napisane przez: Domana Nowakowskiego, Karolinę Słyk, Adriana Nowakowskiego, Renatę Pałys i Adka Drabińskiego.

Producentem serialu jest ATM GRUPA S.A.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Taaa... Dariusz Gnatowski i Ryszard Kotys na pewno występują...
 18  
Ludzie, to będą nowe sezony, ale nagrane jeszcze w 2019 roku jak Kotys i Gnatowski żyli! Tak więc zobaczymy Boczka i Paździocha.
 25  
Fajnie ze wraca do polsatu

tak to racja to bylo nagrane jak oni jeszcze żyli
 5  
Taaa... Dariusz Gnatowski i Ryszard Kotys na pewno występują...
Występują, bo ten sezon został nagrany w styczniu - lutym 2020 roku (tuż przed pandemią i obaj jeszcze żyli i w nim zagrali).
 14  
ale jak wyglądał pazdzioch siedział na krześle jak mumia a boczek miał przerzedzone włosy oznakia cukrzycy
 4  
Faktycznie,aż dziwne że nie wyglądali młodo,zdrowo jak w pierwszych sezonach
 8