Łukasz Szewczyk22.10.2021 (12:00)brak komentarzy

Rusza Puchar Świata w narciarstwie alpejskim. Transmisje w Eurospocie i na Playerze

• Rozpoczyna się Puchar Świata w narciarstwie alpejskim. Inaugurację w Soelden oraz szereg innych zawodów transmitować będą kanały Eurosportu.
• Cały sezon z polskim komentarzem dostępny będzie w pakiecie "Eurosport + Player", na platformie VOD nadawcy.
Puchar Świata w narciarstwie alpejskim
Rusza sportowa zima w TVN Grupa Discovery. Jej pierwszym akcentem będą zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim w Soelden. W sobotę na lodowcu Rettenbach rozegrany zostanie gigant kobiet, w którym wystąpi Maryna Gąsienica-Daniel. W ubiegłym sezonie najlepsza polska alpejka rozbudziła apetyty kibiców bardzo dobrymi wynikami i to bez wątpienia na niej koncentrować będzie się uwaga polskich fanów. Sobotnią rywalizację skomentuje Marcin Szafrański, były alpejczyk, uczestnik igrzysk olimpijskich w Albertville i Lillehammer. Podczas niedzielnych zawodów mężczyzn widzowie usłyszą z kolei Witolda Domańskiego.
Cały sezon Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim, który zakończy się w pod koniec marca we Francji, dostępny będzie na żywo i na żądanie z polskim komentarzem w Eurosporcie w Playerze (pakiet "Eurosport + Player"). Zawody Pucharu Świata będzie można także śledzić na antenach Eurosportu. Głównym celem alpejczyków w nadchodzącym sezonie będą Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022. To wielkie sportowe wydarzenie jest perłą w koronie praw sportowych Discovery.

W nadchodzących miesiącach widzowie kanałów i platform TVN Grupa Discovery będą mogli śledzić konkursy i kwalifikacje w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wszystkie zawody rozgrywane poza Polską transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze, a kwalifikacje oraz konkursy w Wiśle i Zakopanem w Eurosporcie 1 i Playerze. Oferta zimowa TVN Grupa Discovery obejmuje także między innymi Puchar Świata w biathlonie, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, narciarstwie dowolnym, snowboardzie, a także Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym. Rywalizacja w tej widowiskowej dyscyplinie rozpocznie się w piątek 22 października w Las Vegas. W kolejny weekend odbędą się zawody w Vancouver, a następnie w Turynie, Tokio, Grenoble, Soczi, a finał w Osace od 9 do 12 grudnia. Każde Grand Prix transmitowane będzie w Eurosporcie w Playerze (pakiet "Eurosport + Player").