Łukasz Szewczyk25.10.2021 (20:09)2 komentarze

Odważne reality-show o gejach "Prince Charming" od listopada w TTV (wideo)

• Odważny program o gejach wkracza na telewizyjną antenę
• Po dobrym starcie programu "Prince Charming" w serwisie Player.pl, TVN Grupa Discovery podjęła decyzję o wprowadzeniu formatu na antenę TTV.
"Prince Charming" w TTV
"Prince Charming" to program, w którym 13 mężczyzn zabiega o względy wymarzonego kawalera - Jacka Jelonka. W każdym odcinku tytułowy książę zabiera wybranych kandydatów na randki, ale i równolegle żegna się z uczestnikami, z którymi nie uda mu się nawiązać bliższej relacji. Premiera serii budziła ogromne emocje jeszcze na długo przed startem.
- Od początku obserwujemy zainteresowanie wokół "Prince Charming" i to, jak ważny jest on dla odbiorców W przypadku tego programu, poza jego rozrywkowym charakterem, dodatkowo przemawiają za tym względy społeczne - w Polsce wiele mówi się o prawach osób LGBT, i sądzę, że do tych praw należy również realna obecność w telewizji. Cieszymy się, że widzowie będą mogli obejrzeć właśnie w TTV pierwszą polską produkcję prezentującą społeczność LGBT. Wierzę, że fani naszej stacji, która od dawna przecież sięga po odważne tematy, docenią "Prince Charming" i pokochają tych chłopaków, tak jak my- mówi Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV i Playera.

Pierwszy, składający się z 21 odcinków, program o gejach w Polsce - "Prince Charming" - na telewizyjnej antenie zadebiutuje we wtorek 2 listopada. Emisja programu "Prince Charming" we wtorki, środy i czwartki o godz. 22.30 na antenie TTV.


Finał programu zostanie wyemitowany równocześnie - w TTV oraz w serwisie Player.pl.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Czy ja wiem czy to dobry program w Polsce sie nie przyjmie
 5  
No i stało się. Stacja zeszła z ofertą na samo dno.
 2