Łukasz Szewczyk26.10.2021 (10:08)2 komentarze

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz wygrali 12 edycję "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" (wideo)

• Zakończyła się dwunasta edycja tanecznego show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" na antenie telewizji Polsat.
• Głosami widzów kryształową kulę zdobyła para: Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz
Hanna Żudziewicz i Piotr Mróz wygrali XII edycję show
Byliśmy świadkami zaciętej i bardzo wyrównanej tanecznej bitwy pomiędzy Magdaleną "Kajrą" Kajrowicz i Rafałem Maserakiem oraz Piotrem Mrozem i Hanią Żudziewicz. Pary zaprezentowały aż trzy tańce. Mieliśmy okazję podziwiać tango, cha cha cha, jive'a, taniec współczesny czy wzbudzający najwięcej emocji freestyle.
Na pierwszy ogień poszli Kajra i Rafał. Para zaprezentowała jive'a. Ich rywale z kolei zatańczyli taniec współczesny. Obu parom zagrał zespół Kombi. - Jesteś precyzyjna, jak włączysz emocje, i to może być wygrana - tak występ Kajry i Rafała skomentował Michał Malitowski. - W tym tańcu poznałeś się na nowo. Myślę, że pięknie sprostałeś - powiedziała Iwona Pavlović do Piotra Mroza. - Kajra jest techniczna i opanowana, ty masz pasję - dodał Michał Malitowski.Następnie Wiktoria Omyła i Michał Bartkiewicz, tegoroczni mistrzowie Polski w show dance oraz zwycięzcy WDC Professional Latin Competition na Polish Dance Festival, dali prawdziwy popis swoich umiejętności, tańcząc do piosenki Alicji Majewskiej. Taneczną niespodzianką była także para emerytów z Austrii. Małżeństwo tańczy razem od ponad 50 lat, podróżując po świecie i zdobywając nagrody, a przede wszystkim miłość widzów.

Na kolejną taneczną ucztę, w której stawką była Kryształowa Kula, składały się energetyczne tango w wykonaniu Kajry i Rafała, a także skoczne cha cha cha zatańczone przez Piotra i Hanię. - Kajro, bardzo się poprawiłaś, również w tańcach standardowych. Twoje ustawienie głowy poprawiło się, że szok - zauważyła Iwona Pavlović podczas występu Kajry i Rafała. - To było tango na miarę finału - dodał Michał Malitowski. - Nie zdajesz sobie sprawy, jak podniosłeś poprzeczkę! Poprawiłeś prace bioder i przepony. Jesteś genialny! - stwierdziła Iwona Pavlović, oglądając występ Piotra Mroza i Hani Żudziewicz.Na freestyle - czyli taniec do wybranej przez finałową parę piosenki, będący pod kątem choreografii zupełną dowolnością. W obu przypadkach pary zaprosiły na bardzo emocjonujący taneczny spektakl.
W finałowym odcinku wyłącznie widzowie Polsatu mieli prawo głosu i to oni zdecydowali, w czyje ręce trafi Kryształowa Kula. A serca widzów skradli Piotr Mróz oraz Hania Żudziewicz i to oni wygrali XII edycję show Polsatu.Do tej pory "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wygrali: Aneta Zając i Stefano Terrazzino (I edycja), Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino (II edycja), Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska (III edycja), Ewelina Lisowska i Tomasz Barański (IV edycja), Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke (V edycja), Robert Wabich i Hanna Żudziewicz (VI edycja) oraz Natalia Szroeder i Jan Kliment (VII edycja), Beata Tadla i Jan Kliment(VIII edycja), Joanna Mazur i Jan Kliment (IX edycja), Damian Kordas i Janja Lesar. (X edycja), Edyta Zając i Michał Bartkiewicz oraz (XII edycja).

Przypomnijmy, że do jesieni 2011 roku polska edycja programu "Taniec z gwiazdami" gościła na antenie telewizji TVN. Wówczas program wygrały pary: Kacper Kuszewski i Anna Głogowska (XIII edycja), Monika Pyrek i Robert Rowiński (XII edycja), Julia Kamińska i Rafał Maserak (XI edycja), Anna Mucha i Rafał Maserak (X edycja), Dorota Gardias i Andrej Mosejcuk (IX edycja), Agata Kulesza i Stefano Terrazzino (VIII edycja), Magdalena Walach i Cezary Olszewski (VII edycja), Anna Guzik i Łukasz Czarnecki (VI edycja), Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak (V edycja), Kinga Rusin i Stefano Terrazzino (IV edycja), Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska (III edycja), Kasia Cichopek i Marcin Hakiel (II edycja), Olivier Janiak i Kamila Kajak (I edycja).

Komentarze (1 - 2 z 2)

Mamy 3 punkty dot. zwycięstwa Piotra Mroza i Hanny Żudziewicz w DWTS:
1) Moja ukochana, Marlena Trojanowska, miała melo-rację przez samego chłopaka, Marcina, że wygrali Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz,
2) Zmiany w ramówce Polsatu będę dotyczyć najbliższej soboty po południu,
3) W sobotę, 30 października 2021 w godzinach popołudniowych zabraknie 2 dodatkowych odcinków „Więzienia” i „Chłopaków do wzięcia”, bo o 15:45 i 16:15 będą emitowane „Więzienie”, a o godz. 16:45, na specjalne życzenie widzów Polsatu, zobaczymy przypomnienie finału 12. edycji DWTS, przed „Wydarzeniami 18:50”.
 0  
80% tych "gwiazd" nikt nie zna.
 0