Łukasz Szewczyk27.10.2021 (14:32)brak komentarzy

Upiorny weekend Halloween w Nickelodeon

• Z okazji nadchodzącego Halloween Nickelodeon przygotował dla swoich widzów specjalny maraton
• W ostatni weekend października stacja wyemituje specjalne odcinki takich programów jak "SpongeBob Kanciastoporty", "Harmidom" i "Niebezpieczny Henryk".
"Harmidom"
Dla miłośników historii z dreszczykiem Nickelodeon przygotował specjalny halloweenowy maraton. Już w najbliższą sobotę (30 października) i niedzielę (31 października), w godz. 11:35-17:50 wyemitowane zostaną tematyczne odcinki lubianych przez widzów seriali.
Wśród nich znajdą się "Grzmotomocni" i odcinek zatytułowany "Nawiedzeni Grzmotomocni". Szalona rodzinka połączy swoje siły z głównymi bohaterami animacji "Nawiedzeni". Ich głównym celem będzie pokonanie złoczyńcy, który uciekł ze Świata Duchów.

Upiorne przygody czekają także "Alvina i wiewiórki". Dave i chłopcy wynajmą domek w lesie, aby trochę się zrelaksować. W czasie ich odpoczynku okaże się, że chatka może być nawiedzona. Wiele sytuacji pełnych dreszczyku spotka na swojej drodze także "SpongeBob Kanciastoporty", który razem z Patrykiem Rozgwiazdą postanowi odwiedzić nawiedzony statek w Bikini Dolnym. Tego upiornego dnia na antenie Nickelodeon pojawią się również inne budzące grozę odcinki ulubionych produkcji młodych widzów takich jak "Big Time Rush", "Harmidom", "iCarly" oraz "Niebezpieczny Henryk".

Dodatkowo na Instagramie Nickelodeon już teraz dostępny jest filtr AR z grą zręcznościową. Wszyscy fani podwodnych przygód SpongeBoba mogą włączyć się do zabawy i razem z ulubionym bohaterem łapać nietoperze.