Łukasz Szewczyk28.10.2021 (10:28)brak komentarzy

DIZI w telewizyjnej ofercie Play

• Kanał DIZI z tureckimi serialami dołącza do oferty Telewizji Play.
DIZI
Od piątku (29 października 2021 roku) kanał DIZI będzie dostępny dla abonentów pakietu Extra usług Play Now i Play Now TV. Jednocześnie operator na trzy miesiące odkoduje dostęp do DIZI dla wszystkich abonentów Telewizji PLAY (pakiety Start i Podstawowy).
- Konsekwentnie budujemy dystrybucję DIZI w Polsce. Liczymy na to, że dołączenie kanału do oferty kolejnego czołowego operatora w kraju, jakim bez wątpienia jest PLAY, przyczyni się do jeszcze większego wzrostu zainteresowania naszą stacją i jej unikalną ofertą programową - mówi Jacek Koskowski, General Director Sales & Distribution Poland w Kino Polska TV SA.

DIZI to propozycja skierowana do coraz szerszego grona miłośników tureckich seriali w Polsce. Kanał emituje zarówno produkcje obyczajowe, romantyczne, jak i kryminały i jest nadawany 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, w jakości HD. Hitami ramówki DIZI są m.in. seriale "Narzeczona ze Stambułu" (oryg. Istanbullu Gelin, ang. Bride of Istanbul) i "Maleńkie morderstwa" (oryg. Ufak Tefek Cinayetler, ang. Stiletto Vendetta / Little Murders).

- Grupa Kino Polska TV jest naszym partnerem w biznesie od początku PLAY NOW i z dużym entuzjazmem włączamy do oferty kolejny kanał z portfolio. Jesteśmy przekonani, że DIZI, ze swoim mocnym kobiecym profilem, jest bardzo dobrym uzupełnieniem naszej oferty programowej, a seriale znad Bosforu są popkulturowym fenomenem - dodaje Karina Rompa, Content Management and Acquisition Team Manager w Play.

Play Now to usługa, która zapewnia dostęp do kanałów telewizyjnych oraz filmów, seriali, programów rozrywkowych i bajek na żądanie, w dowolnym miejscu i czasie. Platforma jest dostępna na urządzeniach mobilnych, stronie playnow.pl, Smart TV LG i Samsung z systemem Tizen, dekoderze PLAY NOW TV BOX, ale również na innych urządzeniach z systemem Android TV.

Kanał DIZI jest już dostępny m.in. w ofercie UPC Polska (pakiety Max Premium, Max i Select oraz usługa UPC TV Go), Vectry (Pakiet Złoty) i Multimedia Polska (Pakiet MaxBox), a także jako OTT w nowej na rynku usłudze CDA TV.