Łukasz Szewczyk29.10.2021 (16:16)brak komentarzy

Liga Mistrzów: Mecz Bayern Monachium - Benfica Lizbona w 4K w Polsat Box Go

• We wtorek (2 listopada 2021 roku) Polsat Box Go pokaże starcie Bayernu Monachium z Benficą Lizbona.
• Transmisję meczu będzie można śledzić także w jakości 4K - na platformach Android TV, Apple TV i wybranych Smart TV.
Mecz Bayern Monachium - Benfica Lizbona w 4K w serwisie Polsat Box Go
Wtorkowy mecz będzie ważnym rewanżowym spotkaniem drużyny Bawarczyków i Portugalskich Orłów. Tym razem, w czwartej kolejce Champions League spotkają się na stadionie Allianz Arena. Zwycięzcą poprzedniego spotkania, podczas trzeciej kolejki fazy grupowej, został Bayern Monachium, wygrywając 4:0. Wynik umocnił pozycję klubu na prowadzeniu w tabeli grupy E, z kompletem dziewięciu punktów po trzech meczach i 12 strzelonych bramkach. Zdobywcą pięciu z nich był Robert Lewandowski. Benfica zajmuje drugie miejsce w tabeli z 4 punktami. Wyprzedza tym samym FC Barcelonę o jedno "oczko". Tabelę zamyka Dynamo Kijów z jednym punktem na koncie.
Transmisja spotkania Bayern Monachium - Benfica Lizbona w jakości 4K we wtorek (2 listopada 2021) o godz. 20.50 Polsat Box Go. Mecz będzie można obejrzeć także w Polsat Sort Premium w jakości Super HD,

Mecz Bayern Monachium - Benfica Lizbona i wszystkie kolejne spotkania Ligi Mistrzów UEFA użytkownicy Polsat Box Go będą mogli oglądać na żywo i na wielu urządzeniach (komputerach, smartfonach, wybranych modelach Smart TV, w Android TV i Apple TV) w ramach pakietu Polsat Box Go Sport. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu na inne urządzenia.