Łukasz Szewczyk09.11.2021 (13:07)11 komentarzy

Nowe pakiety sportowe w świątecznej ofercie Polsat Box. Pełna oferta TV przez 3 miesiące bez opłat

• W świątecznej promocji Polsat Box (wcześniej Cyfrowy Polsat) przygotował nowe pakiety sportowe.
• Klienci telewizji satelitarnej i kablowej IPTV mogą dodatkowo wybierać pomiędzy pakietami: podstawowym M Sport i dodatkowym Sport Max.
• W ramach telewizji internetowej OTT został wprowadzony nowy pakiet z rozgrywkami PKO BP Ekstraklasy
• Na start pełna oferta TV przez 3 miesiące bez opłat
Nowy pakiet M Sport w Polsat Box
Nowy pakiet M Sport w Polsat Box
Świąteczna promocja w Polsat Box to duża dawka sportowych emocji. Nowe pakiety to łatwiejszy dostęp do najważniejszych stacji i wydarzeń sportowych, w tym rozgrywek piłkarskich, siatkarskich, turniejów koszykówki, wyścigów Formula 1 i wielu innych.
Telewizja satelitarna i kablowa IPTV
W ramach telewizji satelitarnej i kablowej IPTV operator wprowadził dwa nowe pakiety:
podstawowy M Sport za 60 zł/mies. - to 69 różnorodnych kanałów dla całej rodziny uzupełnionych o kanały: Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA, Eleven Sports z m.in. włoską Serie A TIM, hiszpańską LaLiga Santander i wyścigami Formula 1 oraz promocyjnie kanały Canal+ Sport 3 i z PKO BP Ekstraklasą za 0 zł;
• dodatkowy Sport Max za 30 zł/mies. (możliwość dokupienia do pakietu podstawowego L) - zapewniający dostęp do kanałów Polsat Sport Premium, Eleven Sports oraz promocyjnie, bez dodatkowych opłat, kanały z pakietu Canal+ Sport3 i 4 z PKO BP Ekstraklasą .

Abonenci telewizji satelitarnej i kablowej IPTV mogą teraz wybierać spośród czterech pakietów podstawowych od 20 zł/mies. - S, M, M Sport i L - oraz czterech sportowych pakietów dodatkowych: Polsat Sport Premium za 20 zł/mies., Eleven Sports za 10 zł/mies., Canal+ Sport 3 i 4 za 10 zł/mies. i nowego Sport Max za 30 zł/mies.

Poza zestawami kanałów sportowych dostępne są także filmowe pakiety premium: HBO z serwisem HBO GO w cenie 20 zł/mies., Cinemax za 10 zł/mies. i FilmBox również za 10 zł/mies., a także z kanałami z bajkami - pakiet Dzieci w cenie 10 zł/mies.

Nowości w ofercie internetowej OTT
Klienci decydujący się na telewizję internetową OTT również mogą uzupełnić wybrany pakiet podstawowy o nowe pakiety sportowe:
• Canal+ Sport 3 i 4 za 20 zł/30 dni ze wszystkimi meczami PKO BP Ekstraklasy;
• Sport w obniżonej cenie 40 zł/30 dni i rozbudowany o stacje Canal+ Sport 3 i 4 - znajdują się w nim również kanały: Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA, Eleven Sports z krajowymi ligami piłkarskimi i wyścigami Formula 1, Eurosport z tenisowym Wielkim Szlemem, wyścigami kolarskimi oraz sportami zimowymi, Extreme Sports i Golf Channel.

Wraz z wprowadzoną promocją osoby zainteresowane telewizją internetową OTT mają nadal do dyspozycji trzy pakiety podstawowe od 20 zł/mies. - Wygodny, Komfortowy i Bogaty - oraz cztery dodatkowe pakiety sportowe: Polsat Sport Premium za 30 zł/30 dni, Eleven Sports za 15 zł/30 dni, nowy Canal+ Sport 3 i 4 za 20 zł/30 dni oraz Sport w obniżonej cenie 40 zł/30 dni.

Pakiety podstawowe można również rozszerzyć o pakiety z kanałami filmowymi: HBO i HBO GO za 20 zł/30 dni, Filmbox Premium za 10 zł/30 dni oraz Filmy i Seriale za 20 zł/30 dni, o pakiet Rozrywka z kanałami dla dorosłych za 20 zł/30 dni oraz zapewniający dostęp do najpiękniejszych bajek - pakiet Dzieci za 10 zł/30 dni.

Świąteczny prezent w Polsat Box
Świąteczny prezent w Polsat Box
Pełna oferta TV przez 3 miesiące bez opłat
W świątecznej ofercie operatora każdy klient otrzyma dodatkowo 3 miesiące pełnej oferty telewizyjnej zupełnie za darmo. Promocja dotyczy wszystkich abonamentów w ramach telewizji satelitarnej i kablowej IPTV oraz pakietów telewizji internetowej OTT w ofercie Praktycznej. Czasowy benefit poza wszystkimi kanałami podstawowymi obejmuje dostęp m.in. do kanałów filmowych HBO i FilmBox, sportowych Polsat Sport Premium i Eleven Sports oraz najpopularniejszych kanałów dla dzieci.

Komentarze (1 - 10 z 11)

W Netii oczywiście brak świątecznej pełnej oferty TV dla każdego klienta :(
 2  
Tej oferty jeszcze nie ma na stronie POLSAT BOX!!
 6  
Tę nową ofertę podsumowałbym bardzo krótko: jest to dla mnie nic innego, jak wciśnięcie "za darmo" meczów PKO BP Ekstraklasy.
Jak ktoś bierze Polsaty Sport Premium dla LM (za 20zł) i stacje Eleven (za 10zł), to w tym układzie opłaca się to już wziąć jako ten 1 dodatkowy pakiet sportowy za 30zł i oprócz tych w/w stacji, zyskać jeszcze Ekstraklasę.
Tak więc jak dla mnie nic specjalnie atrakcyjnego nie stworzyli.
 6  
Myślę nad płatnym Polsat Box Go. Wychodzi taniej niż kablówka a ponad 100 programów tv i dostęp do całej reszty (filmy, seriale itp. itd.)
 16  
Guano w tych pakietach jest. Pakiet s nie warty więcej niż 10 PLN. A tak same reklamy. Za 10 mam HBO go a za 15 netflixa. Wystarczy.
 10  
Świąteczna????? - do Świąt to jest jeszcze ok 50 dni!!!!
 5  
Guano w tych pakietach jest. Pakiet s nie warty więcej niż 10 PLN. A tak same reklamy. Za 10 mam HBO go a za 15 netflixa. Wystarczy.
Za darmo ale źle że lecą reklamy? :) Takie komentarze to już żebractwo
 8  
Świąteczna????? - do Świąt to jest jeszcze ok 50 dni!!!!
Sorry ale pierdzielisz. Jest już pełno promocji 'świątecznych'
 0  
A kiedy w Polsce teraz Polsat Box będzie pełna oferta canal + tych kanałów brakuje
 10  
ale promocja pakiet L+psp+eleven+hbo z go 110zł to w c+pakiet ekstra+hbo +canal+netflix 119zł
 0