Łukasz Szewczyk16.11.2021 (11:23)1 komentarz

Polska edycja show "99 to beat" zimą w TTV. Uczestnikami "Gry o wszystko" gwiazdy stacji

• Z okazji 10 urodzin TTV szykuje niespodziankę dla swoich widzów
• Ruszyły zdjęcia do specjalnej edycji "99 - Gra o wszystko"
• Kilkadziesiąt gwiazd stacji TTV rywalizować będzie w rozrywkowym show
Gwiazdy TTV w show "99 – Gra o wszystko" / Fot. TTV
Gwiazdy TTV w show "99 – Gra o wszystko" / Fot. TTV
W styczniu 2022 roku stacja TTV obchodzić będzie swoje 10. urodziny. Z tej okazji, w Krakowie ruszyły zdjęcia do polskiej wersji "99 to beat", belgijskiego formatu należącego do VRT i Talpa. W programie wezmą udział najbardziej znane twarze TTV, które przez ostatnią dekadę z sukcesem współtworzyły ten kanał. Będą to między innymi bohaterowie "Gogglebox. Przed telewizorem", "Królowych życia", "Ostrego cięcia" czy "Down the road". Emisja serii planowana jest na początek przyszłego roku.
W "99 - Gra o wszystko" rywalizujący za wszelką cenę nie mogą być ostatni. W każdym odcinku zawodnicy będą mieli do pokonania kolejne konkurencje, w których będzie liczył się spryt, sprawność i odrobina szczęścia. Uczestnicy nie spodziewają się niczego, wszyscy mają takie same szanse, jednak ci, którzy najgorzej poradzą sobie z zadaniami, zakończą na tym etapie zabawę. Komu uda się uniknąć ostatniego miejsca i awansować do finału?

"99 - Gra o wszystko" w TTV / Fot. TTV
"99 - Gra o wszystko" w TTV / Fot. TTV
Program "99 to beat", który od początku zdobył uznanie widzów, po raz pierwszy został wyemitowany w Belgii. Do tej pory prawa do formatu zostały również sprzedane w USA, Niemczech, Holandii i Szwecji. Polska wersja "99 - Gra o wszystko" liczyć będzie 6 odcinków. W programie wezmą udział m.in. Przemek Kossakowski, Malwina Wędzikowska, Dominik Strzelec, Dagmara Kaźmierska, Sylwia Bomba, Mateusz Borkowski, Jan Pirowski, Mariusz Kozak, Jacek Jelonek i inni.

Seria zadebiutuje na antenie TTV w styczniu 2022 roku, za jej produkcję odpowiada GPlus Production.

"99 - Gra o wszystko" w TTV / Fot. TTV
"99 - Gra o wszystko" w TTV / Fot. TTV

Komentarze (1 - 1 z 1)

Na początku DVB-T jeden z lepszych kanałów, a teraz zszedł na psy.
 3