Łukasz Szewczyk22.11.2021 (12:38)13 komentarzy

Viaplay z wyłącznymi prawami do gal KSW

• Viaplay pokaże na żywo wszystkie gale KSW w Polsce oraz krajach nordyckich i bałtyckich od grudnia 2021 roku, a później także w Holandii
• KSW zwiększy liczbę wydarzeń do 12 rocznie od 2022 roku
Gala KSW
Viaplay uzgodnił długoterminowe partnerstwo z KSW, wiodącą europejską organizacją mieszanych sztuk walki (MMA), aby stać się jedyną platformą streamingową transmitującą na żywo gale KSW w Polsce i 9 innych krajach od grudnia 2021 roku. Od 2022 roku KSW będzie organizować 12 wydarzeń rocznie z udziałem polskich i międzynarodowych zawodników MMA.
- KSW przyciąga zagorzałych fanów, zwłaszcza w Polsce, i jest obecnie czołową formą promocji MMA w Europie. Partnerstwo z Viaplay idealnie zgrało się w czasie z rosnącą od przyszłego roku do 12 liczbą wydarzeń rocznie. Cieszymy się również, że wspólnie z KSW będziemy pomagać młodym talentom MMA w realizowaniu ich marzeń o rywalizacji przed międzynarodową publicznością - mówi Peter Nørrelund, Chief Sports Officer Grupy NENT

Pierwszą galą KSW na platformie Viaplay będzie KSW 65, które odbędzie się 18 grudnia 2021 roku. Podczas tego wydarzenia reprezentujący Polskę Mamed Chalidow (bilans 35-7-2) będzie bronił swojego pasa mistrzowskiego w wadze średniej w starciu z Chorwatem Roberto "Robocopem" Soldiciem (19-3-0), jednym z najbardziej obiecujących europejskich zawodników MMA. Tego samego wieczoru Daniel Torres (12-4-0) i Salahdine Parnasse (15-1-1) zmierzą się w rewanżowym starciu o mistrzostwo wagi piórkowej KSW. Kolejne pojedynki zostaną potwierdzone już wkrótce.

Viaplay i KSW będą również współpracować nad ścieżką rozwoju talentów reprezentujących rynki Viaplay, w tym nad ich udziałem w galach KSW.

- Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Viaplay, począwszy od 18 grudnia i gali KSW 65. Platforma streamingowa Viaplay to niesamowita wartość dla fanów sportu. Chcemy sprawić, by KSW było dostępne dla coraz większej liczby osób w Polsce i Europie. Jestem pewien, że wszyscy fani KSW będą mieli lepsze wrażenia z oglądania i skorzystają na tym partnerstwie- mówi Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW

- W przyszłym roku wzrośnie liczba naszych imprez, poszerzy się też skład naszego teamu oraz liczba terytoriów europejskich, na których KSW będzie łatwo dostępne. Współpraca z Viaplay daje nam nowe możliwości i pozytywnie wpłynie na dalszy rozwój KSW. To ważny moment w historii Federacji, który podkreśla nasze zaangażowanie w rozwijanie organizacji. Jestem podekscytowany rozpoczęciem tego partnerstwa i nie mogę się doczekać powitania fanów KSW, nowych i starych, na Viaplay, począwszy od 18 grudnia i gali KSW 65 - dodaje Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW.

Wszystkie wydarzenia będą dostępne w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Estonii, na Łotwie, Litwie i w Holandii w ramach regularnej subskrypcji Viaplay obejmującej sport. W Polsce transmisje z KSW Viaplay będą wzbogacone studiem premium podczas gali i komentarzem w języku polskim.

Prawa sportowe Viaplay w Polsce obejmują rozgrywki piłkarskie Bundesligi, Ligi Europy UEFA i Ligi Konferencji UEFA, najlepszą hokejową ligę świata NHL i darta PDC, z Premier League w piłce nożnej i serią wyścigową IndyCar od 2022, a także Formułą 1 od 2023 roku. Viaplay będzie też jako jedyna transmitować piłkarskie Mistrzostwa Świata Kobiet FIFA 2023.

Komentarze (1 - 10 z 13)

I bardzo dobrze. To jest świetna wiadomość. Stop dla PPV
 13  
Haha to co polszmat będzie puszczać w Ppv chyba ligę czeską
 19  
Niby fajnie ale:
1) Gale KSW to już nie to samo co kiedyś
2) Jak mają produkować tych gal coraz więcej, wychodzi, ze jedna na miesiąc, to wielkich hitów nie będzie

Swoją drogą Ciekawe dlaczego zdecydowali się na Viaplay. Polsat dawał dużą promocję - sporo reklam promujących gale. Może już PPV tak dobrze się nie sprzedaje, więc woleli pewny pieniądz.
 12  
Polsat Box chce za swój Premium Kątęt" 30 zł miesięcznie, podczas gdy Player życzy sobie góra 18 zł miesięcznie. A idzie dorwać ofertę za 50 zł rocznie.

Tak, wiem, że w pakiecie są też kanału tj Cinemax czy Nickelodeon ale mimo wszystko mają gorsza ofertę.

Polsat emituje niektóre mecze ligi czeskiej, holenderskiej czy większość meczów Ligi Narodów i eliminacji mistrzostw świata na Polsat Sport Premium.

Tymczasem Viaplay za 34 zł będzie ofertach o filmy i sport (liga angielska, niemiecka, KSW, F1)
 7  
Polsat pozbył się zbuka.
 7  
NO to platna telewizja posza się rypać zostaną tylko stare klienci po 60 stce młodzi spewnoscia nie będą płacić za ten szajz
 10  
Viaplay za 19,90 PLN miesięcznie oraz w jakości FullHD (1080p), byłoby do przyjęcia - i to dopiero od 2023 roku, gdy zaczną pokazywać wszystko, co kupili (czyli włącznie z F1)
Bo obecnie za 34 zł w jakości 720p jest to niewarte brania.
 9  
Polsat pozbył się zbuka.
Dlaczego ? Parę knajp na pewno abonowało PPV. :)
 3  
Od dziś na Viaplay nie ma darmowych 30 dni
 8  
do x files masz rację sam kupowałem, bo mam bar i tylko dlatego wtedy też brałem jak było w ppv bo mi się opłacało i wiem że kilku kumpli co mają lokale też kupowali w ppv ale teraz nie biorę liczę że się przeinwestują, bo miejsce sportu na żywo jest w tv i z ciekawości do Adamus2 skąd wiesz o darmowych 30 dniach
 1