Łukasz Szewczyk22.11.2021 (12:38)13

Viaplay z wyłącznymi prawami do gal KSW

• Viaplay pokaże na żywo wszystkie gale KSW w Polsce oraz krajach nordyckich i bałtyckich od grudnia 2021 roku, a później także w Holandii
• KSW zwiększy liczbę wydarzeń do 12 rocznie od 2022 roku

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 13 z 13)

do x files masz rację sam kupowałem, bo mam bar i tylko dlatego wtedy też brałem jak było w ppv bo mi się opłacało i wiem że kilku kumpli co mają lokale też kupowali w ppv ale teraz nie biorę liczę że się przeinwestują, bo miejsce sportu na żywo jest w tv i z ciekawości do Adamus2 skąd wiesz o darmowych 30 dniach
Takowej informacji na ich stronie nie ma,
Znajomy rano chcial wziąść darmowy okres i wskoczyło że pobierze 34 ziko.
Mi udalo się jeszcze w pt wziąść i mam do 19,12 za free i gala będzie.
Uważam że te 34 ziko za dostęp do sportu ,ale do baru na m- jest ok,tym bardziej że brałes na 1 walkę .....
pozdrawiam
 0  
23 listopada br. zakończyła się możliwość skorzystania z darmowego okresu próbnego w platformie streamingowej Viaplay. Dotychczas nowi użytkownicy mogli uzyskać dostęp do wszystkich treści Viaplay bezpłatnie przez 30 dni. Wystarczyło jedynie się zarejestrować, podając dane karty płatniczej. W ten sposób internauci mogli zapoznać się m.in. z ofertą transmisji sportowych, w tym Bundesligi, Ligi Europy UEFA i NHL, oraz filmów i seriali z biblioteki VOD.

- Darmowy okres próbny: Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, możesz cieszyć się darmowym okresem próbnym na Viaplay (filmy, seriale, sport) przez 30 dni. Po tym czasie Twoja subskrypcja zostanie automatycznie przedłużona. Możesz zrezygnować z niej w każdej chwili. Nie możesz skorzystać z okresu próbnego, jeśli w przeszłości byłeś już użytkownikiem Viaplay. Darmowy okres próbny nie łączy się z innymi promocjami i ofertami Viaplay - taki komunikat jeszcze niedawno widniał na stronie internetowej Viaplay.

Viaplay wyłączył 23 listopada br. możliwość skorzystania z bezpłatnego okresu próbnego. Teraz, aby uzyskać przez miesiąc dostęp do treści Viaplay, należy zapłacić z góry 34 zł. Pakiet nazywa się Viaplay Total. Nadal jest możliwość wpisania kodu vouchera, jeśli się taki posiada.

Platforma streamingowa Viaplay jest dostępna w Polsce od 3 sierpnia br. 30-dniowy okres próbny oferowała od samego początku, czyli przez niecałe cztery miesiące. Likwidacja promocji może mieć związek z zakupionymi niedawno prawami do transmisji gal KSW (pierwsza w ramach umowy z NENT Group już 18 grudnia br.). Te w systemie PPV Polsat Box kosztowały 40 zł za pojedyncze wydarzenie. Natomiast za 34 zł w Viaplay można uzyskać dostęp nie tylko do pojedynczej gali (w planach jest 12 gal KSW rocznie), lecz także do innych transmisji sportowych oraz biblioteki VOD z filmami i serialami przez cały miesiąc.

Przypomnijmy, że 26 października br. NENT Group ogłosiła wyniki operacyjne i finansowe za trzeci kwartał 2021 roku. Co prawda nie podała liczby subskrybentów Viaplay w Polsce, ale na podstawie przedstawionej łącznej liczby subskrybentów w Polsce i krajach bałtyckich oraz ich kwartalnego wzrostu można szacować, że na koniec września br. było w Polsce około 250 tys. subskrybentów Viaplay opłacających ofertę.

Osoby zainteresowane informacjami na temat transmitowanych przez Viaplay rozgrywek i wydarzeń sportowych, zachęcamy do odwiedzenia strony, gdzie znajduje się stale aktualizowany wykaz praw sportowych w Viaplay.
 0  
Viaplay z kodem LEGIA21 przez cztery miesiące za 17 zł
 1