Łukasz Szewczyk23.11.2021 (23:20)1 komentarz

"Rodzina na Maxa". Polsat kręci nowy serial z Rozbickim i Smołowik w rolach głównych

• Ruszyły zdjęcia do "Rodziny na Maxa" - nowego serialu Telewizji Polsat z Nikodemem Rozbickim, Anną Smołowik i Ewą Kasprzyk w rolach głównych.
• Towarzyszyć im będą m.in.: Helena Sujecka, Sonia Bohosiewicz i Grzegorz Małecki.
• Serial reżyseruje Maria Sadowska.
Nowy serial Polsatu "Rodzina na Maxa"
"Rodzina na Maxa" to serial komediowo-obyczajowy, który z przymrużeniem oka opowiada o rodzinie, nieoczekiwanej namiętności... i różnicy wieku. Bohaterem jest 25-letni Max, który pewnego dnia spotyka kobietę swoich marzeń, Karolinę (Anna Smołowik), i sam nie wie, jak szybko zakochuje się. Ale ideał nie jest aż tak "idealny" - to matka trójki dorastających dzieci, mieszkająca pod jednym dachem... z eksteściową (Ewa Kasprzyk). Ani dzieci, ani eksteściowa nie będą zachwyceni pojawieniem się Maxa. Ale on nie podda się tak łatwo! Dlatego naprawdę warto śledzić zaskakujący finał tej historii.
W serialu zobaczymy doskonałe kreacje aktorów, którzy przyzwyczaili nas do dobrego kina. Pragmatyczna pod każdym względem siostra głównej bohaterki to Sonia Bohosiewicz, jej męża zagra Grzegorz Małecki, a w rolach dzieci Karoliny pojawią się: Mila Jankowska ("25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"), Zofia Świątkiewicz ("Ostatni komers") oraz Maksymilian Zieliński ("Ciemno, prawie noc", "Młyn"). W pozostałych rolach wspaniali aktorzy młodego pokolenia m.in.: Ina Sobala, Zosia Stafiej, Filip Orliński.


Producentem serialu jest firma TFP, producent filmów ("Najmro. Kocha, kradnie, szanuje", "Czarny młyn") i seriali ("Mecenas Porada", Osaczony").

Za reżyserię odpowiada Maria Sadowska ("Dziewczyny z Dubaju", "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", "Dzień kobiet"). Autorem zdjęć jest Marek Traskowski.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Dla samej Smołowik włączę ten serial
Dawny słuchacz radia Rfn fm 25.11.2021 (8:20:10)
 2