Łukasz Szewczyk28.11.2021 (21:08)4

"Godzilla vs. Kong", "Monster Hunter", "Mortal Kombat", seriale - grudzień w HBO i Cinemax

• "Godzilla vs. Kong", "Wymarzony koń", "Monster Hunter", "Mortal Kombat" - to główne premiery filmowe miesiąca telewizyjnego HBO
• Wśród serialowych premier m.in. "Doom Patrol III", "Barbershop IV", "Czas", "Sport równych szans", "Na wodach północy"

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 4 z 4)

No wreszcie HBO wraca na prawidłowe tory jeszcze tylko Canal+ i niech żyje jakaś normalność.
 2  
Jeszcze ktoś to ma to gówno mordal kombat oglondalem w necie ale gówno nic specjalnego film na raz do oglondania i zapomnieć otym filmie. Za darmo HBO nie chcem. Ja mam netfixa CDA i mam co oglondac nigdy HBO już nie chcem i canal plusa dziwie się że jeszcze w tych czasach jeszcze ludzie majo HBO.
 5  
I to mają być premiery w telewizji premium???
 5  
Hbo i canal plus to fajne platformy. Jest dużo fajnych filmów które można zobaczyć. Wiadomo że nie wszyscy mają czas na pójście do kina i poto są te platformy, ja lubię filmy akcji, horrory, itp. Canal plus i hbo troszkę by mogli się lepiej postarać z filmami, bo ciągle są seriale, a nie każdy ma czas na oglądanie. A nielegalni oglądający w internecie to powinni płacić kary. Wiem że są udostępniane w Polsce w internecie nielegalnie canal plus i hbo. Może się ktoś tym zajmie?. Bo inni płacą abonament a inni oglądają programy premium za darmo.
 1