Łukasz Szewczyk28.11.2021 (22:11)brak komentarzy

Radio Złote Przeboje łączy ludzi na święta i rozdaje choinki

• Rusza coroczna akcja świąteczna Radia Złote Przeboje - również i w tym roku "Radio Złote Przeboje łączy ludzi na święta"
• Aż do Bożego Narodzenia słuchacze stacji będą mogli sprawić niespodziankę swoim bliskim, przekazując na antenie życzenia świąteczne oraz zamawiając dla wskazanej osoby choinkę
Radio Złote Przeboje łączy ludzi na święta
Już w najbliższy poniedziałek (29 listopada 2021 roku) pierwsi uczestnicy wezmą udział w zabawie "Radio Złote Przeboje łączy ludzi na święta".
W ramach akcji do 23 grudnia 2021 roku dwa razy dziennie słuchacze rozgłośni będą mogli na antenie złożyć życzenia komuś, z kim w te święta się nie zobaczą oraz podarować tej osobie bożonarodzeniowe drzewko. Jak co roku Radio Złote Przeboje zadba też o to, by każda choinka została dostarczona pod same drzwi, a nawet do dużego pokoju. Do akcji można się zgłaszać na stronie zloteprzeboje.pl.

Specjalna świąteczna akcja Radia Złote Przeboje będzie promowana w kampanii internetowej (YouTube, WP.pl, Onet.pl, Gazeta.pl), a także na antenie stacji, na jej stronie internetowej zloteprzeboje.pl oraz na Facebooku.