Łukasz Szewczyk01.12.2021 (15:26)8 komentarzy

Więcej sportu od Canal+ w sieci Vectra. Nowe kanały TV

• Od grudnia 2021 roku w ofercie telewizja sieci Vectra dostępne są trzy nowe kanały pakietu Canal+ Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 4 oraz Canal+ Now.
• Wszystkie dostępne będą w pakiecie Premium Canal+ Prestige.
Więcej sportu od Canal+ w sieci Vectra. Nowe kanały TV
Kanały Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport 4 zostały stworzone specjalnie dla kibiców PKO BP Ekstraklasy. Na tych kanałach zobaczyć można wszystkie mecze najwyższej klasy rozgrywek piłkarskich w Polsce, skróty i analizy spotkań oraz magazyny ligowe prowadzone przez dziennikarzy i ekspertów Canal+. Ramówkę̨ kanałów uzupełniają archiwalne nagrania najciekawszych wydarzeń ligowych ostatnich lat oraz materiały poświęcone aktualnemu sezonowi rozgrywek. Przez siedem dni w tygodniu kanały dostarczają emocji wszystkim kibicom PKO BP Ekstraklasy.
Z kolei Canal+ Now jest wykorzystywany przede wszystkim do prezentacji wydarzeń specjalnych, w szczególności transmisji sportowych rozgrywanych równolegle do wydarzeń transmitowanych w tym samym czasie na innych kanałach Canal+.

Po wprowadzonych zmianach, abonenci sieci Vectra zyskali dostęp do pełnej oferty telewizyjnej premium Grupy Canal+.

Łącznie w ofercie sieci Vectra dostępnych jest już 11 kanałów paczki Canal+ Canal+ Premium, Canal+ Film, Canal+ Family, Canal+ 1, Canal+ Seriale, Canal+ Dokument, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2, Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 4 i Canal+ Now.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Mam nadzieję, że to nie koniec zmian w sieci VECTRA.
 2  
A w UPC dalej brak Canal+ NOW i Eleven Sports 4 czyli okrojona oferta kanałów dodatkowo platnych :/
 9  
ale o Canal+ 4K to już zapomnieli :|
 7  
Na święta powinni odkodować Canal Plus wszystkie kanały Vectra i multimedia
Grzes Herkules Palestrant 2.12.2021 (11:10:05)
 0  
Kablówka Inter Plus kosztuje 10 zł miesięcznie i są wszystkie kanały 150 kanałów po polsku internet 50 zł zapraszamy do kablówka Inter plus jest najlepsza
Grzes Herkules Palestrant 2.12.2021 (11:11:43)
 0  
@proxima UPC to w tej chwili patologia pod względem nowych kanałów !!!! ELEVEN SPORTS 4 HD już nie dali ile lat !!!???A abonenci płacą za pakiet MEGA SPORT w którym są ELEVENY i dalej nie mają dostępu do tego kanału . A przecież są mecze tylko na tym kanale i nie można zobaczyć bo UPC ma serdecznie swoich abonentów w D... E !!!! Kiedyś UPC było dobrą kablówką teraz to WIELKIE BADZIEWIE I SZAMBO !!!!! O kanałach CANAL+3 HD, CANAL+4HD, CANAL+NOW HD nie wspomnę bo UPC też nie stać żeby je dodać !!!!!! BRAWO VECTRA????????????
 4  
Tylko ze na tych kanałach są powtórki a na Eleven 4 czasami jakiś mecz w weekend leci a C +3 i 4 były stworzone dla Cyfrowego Polsatu aby był dostęp do polskiej ekstraklasy.Wiec nie ma co dramatyzować.Technologicznie UPC biję Vectre. A pakiet Mikołaja za 99zl wymiata.
 1  
Na święta powinni odkodować Canal Plus wszystkie kanały Vectra i multimedia
Marzenia " ściętej głowy" - nie realne.
 0