Łukasz Szewczyk02.12.2021 (12:12)1 komentarz

Wellman i Prokop, Drzyzga i Kempa w mikołajkowych "Milionerach" TVN

• Z okazji Mikołajek telewizja TVN tradycyjnie przygotowała specjalny odcinek "Milionerów"
• W mikołajkowym odcinku specjalnym wezmą udział dwie pary: Dorota Wellman i Marcin Prokop oraz Ewa Drzyzga i Michał Kempa.
Uczestnicy mikołajkowego odcinka specjalnego "Milionerów / Fot. TVN
Uczestnicy mikołajkowego odcinka specjalnego "Milionerów / Fot. TVN
Mikołajkowy odcinek specjalny "Milionerów" to doskonała okazja, by poczuć magię zbliżających się świąt. Dorota Wellman i Marcin Prokop oraz Ewa Drzyzga i Michał Kempa zasiądą naprzeciwko Huberta Urbańskiego, by zawalczyć o jak największą wygraną. Kwota zostanie przeznaczona na podopiecznych Fundacji TVN. Uczestnicy zagrają w parach, pozostałe zasady teleturnieju pozostaną takie same. Jak poradzą sobie z pytaniami i co zdołają odczytać z pokerowej twarzy prowadzącego?

Emisja w czwartek (2 grudnia 2021 roku) o 20:55 na antenie TVN.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Nie ma chyba nic gorszego niż "specjalne" wydania teleturniejów(wszystkich) poziom jest żałosny, wiedza uczestników bardziej niż marna(choć pytania z poziomu podstawówki) a uczestnicy zazwyczaj robią bardzo żałosne show choć są przekonani że brylują na całego.
Od lat już nie oglądam tych żałosnych ustawek- chcecie na coś przekazać forsę to ją przekażcie ale nie ośmieszajcie się(to dotyczy wszystkich stacji).
 3