Łukasz Szewczyk02.12.2021 (15:51)26 komentarzy

Tematyczne kanały Canal+ oraz TeenNick w Polsat Box. W jakich pakietach?

• Od piątku (10 grudnia 2021 roku) dzięki rozszerzeniu współpracy z Canal+ abonenci Polsat Box będą mogli oglądać siedem nowych stacji z portfolio tego nadawcy (m.in. Ale Kino, Planete+, Canal+ Kuchnia)
• Do oferty operatora dołączy kolejny kanał od ViacomCBS - TeenNick.
• Przez pierwszy miesiąc w ramach świątecznego otwartego okna wszystkie stacje będą dostępne bez dodatkowych opłat.
7 nowych kanałów CANAL+ i TeenNick w Polsat Box
Wśród nowych kanałów od Canal+ znajdą się: filmowo-serialowe Ale kino+ i Novelas+, dokumentalny Planete+, kulinarny Canal+ Kuchnia, lifestylowy Canal+ Domo oraz MiniMini+ dla dzieci i teleTOON+ dla młodzieży. Z kolei od ViacomCBS dołączy TeenNick - kanał oferujący filmy i seriale popularne wśród nastolatków w wieku 10-16 lat.
Abonenci telewizji satelitarnej i kablowej IPTV do 15 stycznia 2022 r. będą mieli możliwość zapoznania się z propozycjami wszystkich 8 stacji bez dodatkowych opłat. TeenNick będzie dostępny w otwartym oknie również w telewizji internetowej.

Po zakończeniu okresu promocyjnego wszystkie nowości będą dostępne w ramach podstawowego pakietu L w telewizji satelitarnej i kablowej IPTV, a TeenNick promocyjnie także w pakiecie M. Stacje z treściami dla najmłodszych - TeenNick, MiniMini+, TeleTOON+ - będą również dostępne dla abonentów dodatkowego pakietu Dzieci. Wszystkie nowe pozycje, z wyjątkiem kanału Ale Kino+, w ramach swojego pakietu TV będzie można dodatkowo oglądać na urządzeniach mobilnych w serwisie Polsat Box Go.

TeenNick trafi też do oferty telewizji internetowej - do pakietu podstawowego Bogatego oraz wzbogaci pakiet Polsat Box Go Premium w serwisie Polsat Box Go.

Przypomnijmy, że od dawna w ofercie Polsat Box dostępne są także sportowe kanały Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport 4 z prawami do meczów piłkarskiej Ekstraklasy.

Komentarze (1 - 10 z 26)

dzieje się...platformy w obliczu zagrożenia z Internetu zacieśniają współprace...a co dostanie C+ ? może skoro już dali polsat sport premium to dadzą zwykły polsat sport...
 5  
no właśnie polsat sport /extra /news mogliby zaoferować;
a swoją drogą, to czekam kiedy C+ będzie świadczyć telewizję po światłowodzie jak polsat
 5  
Tu było wiadome że tylko w pakiecie L
 1  
To samo w Netii 6 kanałów autorskich od Canal+ ( pakiet L ) oprócz Novelas+ i TeenNick oraz bez otwartego okna i dekodera 4K , taka jest różnica między ofertą Netii a Polsatem Box .
 1  
coś jest narzeczy tu c+ daje kanały tematyczne polsatowi, polsat wszystkie mecze mś w piłce ręcznej puszcza na polsat sport premium które w c+ są za darmo na psp pokazują też ligę holenderską, szkocką ,nawet czeska jest
 0  
A co teraz dla CANAL+?? teraz oba pakiety za 60zł CANAL+ I POLSAT BOX beda takie same fajnie
 3  
Canal+ i te ich durne nazwy kanałów Canal+ Kuchnia, Canal+ Domo, Ale Kino, Jak już zmienili dwa kanały na Canal+ to niech już zrobią Canal+ Kino. Canal+ Sport 3 i 4 powinny się nazywać Canal+ Ekstraklasa bo to nie pełny sport platformy wiec nazwa sport jest bezsensu
 4  
dzieje się...platformy w obliczu zagrożenia z Internetu zacieśniają współprace...a co dostanie C+ ? może skoro już dali polsat sport premium to dadzą zwykły polsat sport...
a Canal+ dał nSport, C+ Sport, C+Sport 2 i C+ Now. Jest układ Liga Mistrzów z PSP za ESA na C+S3 i 4
 4  
Brawo Polsat Box !!
 0  
Pamiętajmy o jednym Domo oraz Kuchnia, to tylko namiastka pakietu C+, reszta, czyli to co najciekawsze zostaje u konkurenta ;)
 1