Łukasz Szewczyk02.12.2021 (15:51)26

Tematyczne kanały Canal+ oraz TeenNick w Polsat Box. W jakich pakietach?

• Od piątku (10 grudnia 2021 roku) dzięki rozszerzeniu współpracy z Canal+ abonenci Polsat Box będą mogli oglądać siedem nowych stacji z portfolio tego nadawcy (m.in. Ale Kino, Planete+, Canal+ Kuchnia)
• Do oferty operatora dołączy kolejny kanał od ViacomCBS - TeenNick.
• Przez pierwszy miesiąc w ramach świątecznego otwartego okna wszystkie stacje będą dostępne bez dodatkowych opłat.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 26)

Pisałem o tym już parę lat temu to mnie wyśmiewano i twierdzono, że nigdy do tego nie dojdzie.

Jak widać Canal+ nie walczy z Polsatem o widzą a z Netflixem, Disney+, HBO Max, Skyshowtime i Prime Video.
 1  
Pisałem o tym już parę lat temu to mnie wyśmiewano i twierdzono, że nigdy do tego nie dojdzie.

Jak widać Canal+ nie walczy z Polsatem o widzą a z Netflixem, Disney+, HBO Max, Skyshowtime i Prime Video.
Dokładnie, C+ mają sporo praw do wytwórni filmowych i poprzez rozwój oferty vod, patrz canal+ online będą walczyć o widza, canal + online to w zasadzie to samo co serwis vod ale też ma tradycyjne kanały tv, taka hybryda
 2  
Mnie przedłużyli c+ na 2 miechy w tej samej kwocie. Za płaciłem za grudzień a mam do lutego.
 0  
Niech klienci Polsatu zobaczą że planet+ i alekino+ są bez reklam w trakcie. Nie mają tego w kanałach Polsatu typu Polsat film i innych. Kiedyś też miałem Polsat ale wybrałem c+ z powodu ciekawej oferty i mniejszej ilości reklam. Możecie się nie zgodzić ale ja jestem zadowolony.
 4  
Jaka reszta?? teraz w ofercie CANAL+ zostaja tylko kanały CANAL+ a tak to obie oferty beda takie same za 60zł no i w POLSAT BOX jest jeszcze POLSAT SPORT i tyle tak to jest to sama czyli jak by 1 operator nie dwóch
 4  
Dla mnie to pikuś takie ceny.
Mejzowate Szczęście. 3.12.2021 (12:10:46)
 3  
Wiesz czego nie ma Polsat ? Nc+ na kartę. I choć by nie wiem jak tanio mieli to klientów nie na łapią, nikt pod cyrografem się nie podpisze w czasach nie pewnych. Gdzie kasa dziś jest a jutro jej nie być. Polsat traci klientów na rzecz na ziemnej. A jak będzie DVB-T 2. To oferta Polsatu zrobi się mało atrakcyjna. W pakiecie najtańszym.
 2  
Czy kanały będą dostępne dla korzystających bez pakietu Familijny Max?
Od 10.12- do 15.01 promocyjnie dla wszystkich z PB(CP) potem już tylko w nowej pakietyzacji (L- na pewno, ale chyba też jeden niżej)
 2  
do canal+I polsat box jest taka różnica że pakiet extra w c+ za 52zł polsat sport premium 0zł canal+20zł razem z 4kc+,filmbox 0zł Eleven za 12zl Hbo z go 15zł dekoder 4k z dyskiem 1TB i canal+ online za darmo 2 urządzenia plus cinemax 0zł razem 99zł na 1 rok fakt mam c+ 22 lata ale każdy przedłużający umowę dostanie taką cenne jak wyśle rezygnacje przed końcem umowy w polsacie taki pakiet bez c+ kosztuje 120zł więc porównaj.
 8  
@mejzowate szczęscie
nam inflacja może skoczyć...
 2