Łukasz Szewczyk08.12.2021 (17:01)8 komentarzy

Sylwester z Polsatem powraca na Stadion Śląski. Kto na scenie?

• Po dwuletniej przerwie telewizja Polsat powraca na Stadion Śląski, by wspólnie świętować najważniejszą imprezę roku - Sylwester Szczęścia 2021/2022 w Polsacie
• Na scenie m.in. Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Alban i Paweł Domagała.
Sylwester z Polsatem na Stadione Śląskim
W ostatnią noc tego roku Polsat zaprosi widzów na muzyczną podróż, podczas której usłyszymy największe hity lat i dekad. Sylwestrowe świętowanie na żywo ze Stadiony Śląskiego w Chorzowie telewizja Polsat rozpocznie 31 grudnia o godzinie 20:00. Wraz z widzami Nowy Rok przywitają największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Na scenie Stadionu Śląskiego zagra Bajm, z którym już nie odnajdzie nas ta sama chwila. Doda jak zawsze udowodni, że fajna z niej Dżaga. Natomiast Cleo zabierze wszystkich tam, gdzie ma swój dom a Ewelina Lisowska zaprowadzi w stronę słońca. Dawid Kwiatkowski pokaże, że wszystko w życiu jest piękne i proste a Enej podaruje nam kamień z napisem "Love!". Na scenie także m.in. Viki Gabor, Danzel, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Alban oraz Paweł Domagała.
Imprezę poprowadzą między innymi niezastąpiony Krzysztof Ibisz i energetyczna Karolina Gilon. Z kolei Lenka Klimentova i Rafał Maserak zaprezentują najgorętsze układy choreograficzne, zaproszą widzów i publiczność na lekcję tańca.


"Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli Sylwester Szczęścia" w piątek (31 grudnia 2021 roku) od godziny 20.00 na antenie Telewizji Polsat. Transmisja także w aplikacji Polsat Go, w serwisie Interia.pl oraz Polsat News.

Komentarze (1 - 8 z 8)

W końcu ktoś nowy nie znany, a nie jak co roku bajm ,doda ,gabor ,itd. Brawo Polsat w końcu na to czekałem oby tak dalej!!!!!
 19  
Suweren się bawi.
 0  
W końcu ktoś nowy nie znany, a nie jak co roku bajm ,doda ,gabor ,itd.
"Ja to lubię te melodie, które już raz słyszałem" (inżynier Mamoń, film "Rejs" (1970) reż. Marek Piwowski.
 7  
Nie oglądam tego tałatajstwa! Zwanego nie wiadomo czemu artystami!
 8  
Tymczasem 80% normalnych ludzi słucha swoją muzykę na YT albo bawi się w klubach
 3  
Potwierdzam. W pas się kłaniający szczerze oddany.
 2  
Brawo Polsat, brawo PiS. Tak w obliczu już prawie 700set zgonów dziennie Polska walczy z pandemią - zróbmy sobie wielką masową imprezę na stadionie w środku 4-tej fali.
 1  
Przecież co roku to samo nudy te same zespoły a kto to bedzie oglondal napewno nie ja ???????? moje klimaty to disco polo. I tej muzy posłucham
 0