Łukasz Szewczyk10.12.2021 (13:44)brak komentarzy

Nowy program sportowy na żywo w Sport.pl i Gazeta.pl. "Sport.pl Live"

• Nadchodzący rok 2022 to kumulacja pasjonujących wydarzeń sportowych. Polacy będą rywalizować na najważniejszych arenach sportowych, począwszy od Turnieju Czterech Skoczni, przez Zimowe Igrzyska Olimpijskie, baraże i wreszcie same Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze.
• Gazeta.pl i Sport.pl już teraz przygotowały nowy program na żywo - "Sport.pl Live".
Nowy program sportowy na żywo w Sport.pl i Gazeta.pl. "Sport.pl Live"
W poniedziałek, 13 grudnia 2021 roku, o godz. 20:00 zadebiutuje nowy program wideo premium - "Sport.pl Live". Będzie go można oglądać co tydzień na stronach głównych Gazeta.pl i Sport.pl, a także na kanałach Sport.pl na platformach YouTube i Twitch.
Gospodarzami formatu będą m.in. Piotr Majchrzak, Dominik Wardzichowski, Konrad Ferszter i Kacper Sosnowski. - Od zawsze stawiamy na merytorykę - mówi Piotr Majchrzak, szef wideo premium Sport.pl i jeden z prowadzących program. - Chcemy mówić o sporcie w sposób oryginalny i bezkompromisowy, w naszym studiu będą pojawiały się najważniejsze osoby zajmujące się tą tematyką. Mamy doświadczonych i kreatywnych dziennikarzy, dlatego jestem przekonany, że nowy projekt - "Sport.pl Live" pozwoli nam i widzom dobrze się przy tym bawić, bo często zapominamy, że sport to także rozrywka - dodaje Majchrzak.

W programie pojawią się rozmowy z gwiazdami polskiego sportu, analizy najważniejszych wydarzeń oraz felietony dziennikarzy Sport.pl. Będzie w nim także miejsce na specjalny segment dla ekspertów, którzy razem z prowadzącymi program dziennikarzami opowiedzą widzom o najważniejszych aktualnych wydarzeniach w sporcie i wokół niego. Ciekawe jest przecież nie tylko to, co widać na sportowych arenach, ale również to, co można odkryć za kulisami. Rywalizacja, biznes, emocje - tego nie zabraknie w najnowszym programie Sport.pl.