Łukasz Szewczyk10.12.2021 (15:00)9 komentarzy

Tematyczne kanały Canal+ już dostępne w Polsat Box

• Abonenci Polsat Box (Cyfrowy Polsat) zyskali dostęp do siedmiu nowych stacji z portfolio Canal+ Polska
7 nowych kanałów CANAL+ i TeenNick w Polsat Box
Dzięki rozszerzeniu współpracy z Canal+ oferta platformy Polsat Box w piątek (10 grudnia 2021 roku) powiększyła się o nowe kanały telewizyjne:

Ale kino+ (w dekoderach Polsat Box na pozycji numer 424) to kanał filmowy prezentujący filmy prosto z festiwalowych ekranów - nagradzane i docenione zarówno przez polską, jak i światową krytykę filmową, kino ambitne, perły z historii kinematografii oraz starannie wybrane seriale europejskie - kryminalne i szpiegowskie. W ramówce stacji znajdują się także autorskie cykle tematyczne.. Wśród nich "Kino mówi", w którym stacja prezentuje najciekawsze, najbardziej kontrowersyjne filmy, zarówno te zrealizowane przez mistrzów kina, jak i debiutantów. Wiele z pokazywanych tutaj tytułów ma w Ale kino+ polską premierę.
Novelas+ (w dekoderach Polsat Box na pozycji numer 439) to kanał w całości poświęcony telenowelom tureckim i południowoamerykańskim, nadający niesamowite historie przez całą dobę. O przyjaźni, miłości, trudnych relacjach, zdradach, pełne wątków sensacyjnych, ale również metafizycznych.

Planete+ (w dekoderach Polsat Box na pozycji numer 605) to kanał dokumentalny, który pomaga zrozumieć wyjątkowy, skomplikowany i wciąż zmieniający się świat, w którym żyjemy. Prezentuje odważne tematy, intrygujące zagadnienia oraz ludzi, dla których ryzyko to stały element życia. Stawia trudne pytania, na które nie ma prostej odpowiedzi, porusza tematy tabu, zaskakuje i poszerza horyzonty. Pokazuje piękno natury i zachwyca krajobrazami z lotu ptaka, dzięki nim pozwala na nowo zakochać się także w Polsce, pokazując na kanale jej wyjątkowe oblicza. Ramówka stacji to różnorodność tematów, od sportów ekstremalnych i szokujących biografii, przez zagadki historii i zjawiska popkulturowe, aż po zachwycającą przyrodę i niezwykłe podróże.

Canal+ Kuchnia (w dekoderach Polsat Box na pozycji numer 706) to kanał kulinarny, który dostarcza inspiracji zarówno początkujących pasjonatom gotowania jak wytrawnym adeptom tej sztuki. Ideą kanału jest poszerzanie kulinarnych horyzontów i promocja zdrowego stylu życia, dlatego na antenie prezentuje tajniki kuchni roślinnej i dania, które pomagają jak najdłużej zachować sprawność i formę. Stacja promuje nurt zero waste, uczy jak nie marnować jedzenia i dbać o ekologię. Odkrywa unikalne smaki i aromaty lokalnego jedzenia z różnych zakątków Ziemi, zabiera widzów w kulinarną podróż dookoła świata - odwiedza lokale z ulubionymi daniami Polaków, zestawia francuską finezję i włoski temperament dociera do bogactwa smaków Chin i na australijskie wybrzeże. Na kanale emitowane są ciekawostki ze świata kulinariów oraz historie znanych restauracji i wielkich szefów kuchni.

Canal+ Domo (w dekoderach Polsat Box na pozycji numer 709) to kanał tematyczny o projektowaniu przestrzeni, w której żyjesz. Dostarcza mnóstwo inspiracji i praktycznych wskazówek do zmian, prezentuje widzom niesamowite metamorfozy wnętrz, kompleksowe remonty jak i nietuzinkowe pomysły na zagospodarowania ogrodu. Prowadzący programów podpowiadają na co zwrócić uwagę przy zakupie inwestycji czy zmianie aranżacji, przybliżają piękno przedmiotów użytkowych i pokazują, że otoczenie ma znaczenie. Kanał prezentuje prawdziwe ludzkie historie, podgląda życie zarówno z dala od zgiełku miasta - malownicze krajobrazy, sielską atmosferę i szacunek do tradycji jak i te pełne blichtru - domy gwiazd, luksusowe posiadłości i zdumiewające hotele.

MiniMini+ (w dekoderach Polsat Box na pozycji numer 507) to kanał przeznaczony dla dzieci, który powstał z myślą o najmłodszych widzach - bawi, uczy, i rozwija. Treści prezentowane na antenie są starannie selekcjonowane, dobierane do wieku i możliwości percepcyjnych najmłodszych. Programy i seriale MiniMini+ prezentują pozytywne wzorce oraz pogłębiają wiedzę dzieci na temat świata. Gwiazdą stacji jest Rybka MiniMini, która pojawia się na antenie od godziny 4 rano do 21 w nocy.

teleTOON+ (w dekoderach Polsat Box na pozycji numer 508) dostarcza inteligentnej rozrywki dotykając tematów interesujących młodych widzów oraz promuje pozytywne wzorce zachowań, pokazując jak ważna jest współpraca w grupie; co to jest przyjaźń oraz jak pokonywać przeszkody i własne słabości - jest edukacyjna i bezpieczna. Oferuje wysokiej jakości produkcje z europejskich wytwórni i studiów animacji, popularne wśród dzieci na całym świecie.

Nowe kanały tematyczne Canal+ dostępne są dla wszystkich abonentów Polsat Box (telewizja satelitarna oraz kablowa IPTV) w ramach promocji do 15 stycznia 2022 roku. Po zakończeniu okresu promocyjnego wszystkie nowości będą dostępne w ramach podstawowego pakietu L w telewizji satelitarnej i kablowej IPTV

Komentarze (1 - 9 z 9)

Informacja dla osób, które są na starszych umowach i posiadają pakiet np. Familijny Max HD.
Po zakończeniu okresu promocyjnego, te stacje będą dla nich niestety niedostępne. Chcą je mieć, trzeba przedłużyć umowę na nowe pakiety.
 2  
Warto dodać że te kanaly dostępne są od pakietu za 60zł co jest kabaretem :D
 1  
Warto dodać że te kanaly dostępne są od pakietu za 60zł co jest kabaretem :D
To jest biznes, a nie firma charytatywna. Myślę, że i tak wychodzi taniej niż dodatkowy abo Canal+ :)
 1  
Jaki to biznes jak te kanały są warte max 9.50zl u operatora kablowego w hurcie.
 1  
Kanały są dostępne od 20 zł opcjonalnie 25 zł w ofertach na kartę w nc+ na kartę. Sam mam taką ofertę. Dekoder na rok opłacony można kupić za 200 zł. Z pakietem start+ . Aktywację robimy sami wysyłamy SMS kod kart na 725 727 272, ważność ofert sprawdzamy sami przez SMS i ponawiamy uprawnienia. Można płacić blikiem na stronie nc+ na kartę. Chyba najlepsza oferta jaka jest. A dekoder na własność. Bez umowy.
 3  
Kanały są warte 10 zł, ale dostajemy je dodatkowe w cenie. Nie trzeba płacić 60 zł + 10 zł.
Choć mogłyby być jako opcja dodatkowa do pakietu za 20 zł
 1  
W Netii brak Novelas+ i TeleTOON + oraz brak promocyjnego okna otwartego na kanały tematyczne Canal+ , także nie podmieniono starych logotypów Polsatu na nowe w dekoderach netia player z pakietami S M L .
 0  
Dzisiaj w Netii włączono Novelas+ i TeenNick a reszta po staremu jak wyżej .
 0  
Wkrótce (11 sierpnia 2022) do oferty Polsat Box i Netii ma dołączyć się brakujące stacje od TVP - TVP Dokument i TVP Kobieta. Jesienią (10 października 2022) ma wystartować TVP Nauka, który tego dnia ma dołączyć się do oferty Polsat Box i Netii. Ciekawe, czy będą mieć podobną sytuację z kwietnia 2013, kiedy po starcie kanału TVP Rozrywka (15-18 kwietnia) mieli emisję testową?
 1