Łukasz Szewczyk22.12.2021 (12:28)brak komentarzy

Drugi sezon serialowego hitu "Kontrola" już w Playerze. Nowe twarze w obsadzie (wideo)

• W serwisie Player.pl zadebiutowała druga seria "Kontroli".
• Jest to uniwersalna i poruszająca historia o miłości dwóch dziewczyn
• Pierwszy sezon okazał się międzynarodowym hitem i wygenerował ponad 50 milionów wyświetleń w seci.
"Kontrola 2" w Playerze
W nowym sezonie los ponownie krzyżuje drogi Natalii i Majki - dziewczyn, dla których przypadkowe spotkanie okazało się przełomowe i dało początek młodzieńczej miłości, spontanicznej i burzliwej. Teraz, kiedy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, w ich życiu nadchodzi moment refleksji i podsumowań. Natalia mierzy się z zawirowaniami w długoletnim związku, Majka z kolei jest tuż przed wyjazdem na semestr do Hiszpanii. Mimo to, postanawiają zawalczyć o swoje szczęście.
- Decydując się na ten projekt, daliśmy twórcom pełną swobodę. Ten serial jest głosem młodego pokolenia, więc to oni potrafią opowiedzieć tę historię najlepiej. Dlatego kontynuację "Kontroli" realizowała niemalże w całości ta sama ekipa, która pracowała przy pierwszej serii. Ta opowieść angażuje, święta będą idealnym czasem, by śledzić losy Natalii i Majki oraz ich niełatwej relacji - komentuje Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl.

Produkcja autorstwa i w reżyserii Nataszy Parzymies, początkowo powstała jako etiuda szkolna. Serial okazał się międzynarodowym hitem, który docenili widzowie na całym świecie, między innymi z Brazylii, Indii, USA i Chin.

W kontynuacji popularnego serialu widzowie w głównych rolach zobaczą Adriannę Chlebicką (Natalia), Ewelinę Pankowską (Majka), Jędrzeja Hycnara (Kacper), Michalinę Robakiewicz (Paulina), Jakuba Sielskiego (Kuba), Joannę Połeć (Wera), Anu Czerwińskiego (Franek), Annę Krotoską (matka Natalii), Adriannę Biedrzyńską (matka Pauliny), Dorotę Stalińską. Gościnnie pojawią się również Dorota Segda, Magdalena Boczarska, Katarzyna Gniewkowska, Cezary Żak oraz Agata Różycka.


Premiera ośmioodcinkowej serii Player Original miała miejsce 21 grudnia. W każdy wtorek i czwartek emitowane będą dwa odcinki serialu.

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Natasza Parzymies, a realizuje Natalia Grzegorzek z Koskino. Producentem ze strony Playera jest Marta Pasławska. Za zdjęcia odpowiada Filip Pasternak.