Łukasz Szewczyk22.12.2021 (16:21)brak komentarzy

Netflix na styczeń. "Jak pokochałam gangstera", "Zbuntowani", "Dom", "Ozark 4" (wideo)

• Wszystkie premiery stycznia platformy Netflix, dzień po dniu
• Wśród premier m.in. polski film "Jak pokochałam gangstera", "Plan na miłość 3", "Zbuntowani", "Klub 2", "After life 3", "Wybrana", "Ozark 4", "Wybrana", "Neymar: Perfekcyjny chaos"
Netflix
Wydarzeniem miesiąca będzie premiera polskiego filmu "Jak pokochałam gangstera" (od 5 stycznia). Od drobnego oszusta do ojca chrzestnego trójmiejskiej mafii. Film inspirowany prawdziwą historią polskiego gangstera Nikodema Skotarczaka. W roli głównej Tomasz Włosok, w pozostałych rolach m.in. Agnieszka Grochowska, Julia Wieniawa i Dawid Ogrodnik. Scenariusz i reżyseria Maciej Kawulski.
Z kolei wśród serialowych premier "Plan na miłość 3" (od 1 stycznia). Potajemny romans wstrząsa przyjaźnią Elsy, Charlotte i Milou, które stawiają czoła trudnym wyzwaniom i podejmują ważne życiowe decyzji

Nowością będzie serial "Zbuntowani" (od 5 stycznia). Gdy EWS szykuje się na przyjęcie nowych uczniów przeżywających pierwsze miłości i przyjaźnie, tajemnicze stowarzyszenie grozi, że pokrzyżuje ich muzyczne plany.

Z drugą częścią wraca "Klub" (od 6 stycznia). Pojawienie się postaci z przeszłości ujawnia źródło poczucia winy Matildy. Raşel i İsmet są w impasie, a sytuacja w Stambule staje się bardzo niepewna.

Wraca "Undercover 3" (od 10 stycznia). Chcąc odmienić swoje życie, Bob podejmuje się tajnej misji zidentyfikowania policyjnego kreta, ale na jego drodze znów staje Ferry Bouman.

Powraca także serial "After life 3" (od 14 stycznia). Chociaż Tony nie jest już tak agresywnie zrzędliwy, nadal nie potrafi wypełnić w swoim życiu pustki pozostawionej przez zmarłą żonę.

Z kolei nowy serial "Dom" (id 14 stycznia) to ekscentryczna antologia czarnej komedii reżyserowana przez największe talenty z branży niezależnej animacji poklatkowej.

Z czwartym sezonem powraca "Ozark" (od 21 stycznia). W końcu pojawia się szansa, by wyrwać się ze szponów kartelu, ale rodzinne waśnie Byrde'ów mogą doprowadzić ich do zguby.

W ramówce Netflixa znajdzie się także "Snowpiercer 3" (od 25 stycznia). Sześć miesięcy później Layton wciąż poszukuje na całym świecie warunków do życia, a pałający gniewem i żądzą zemsty Wilford depcze mu po piętach.

Wśród serialowych nowości także "Wybrana" (od 27 stycznia). Świat nastolatki, która odkrywa niepokojąca prawdę czającą się w jej sennym duńskim miasteczku, staje na głowie. Produkcja twórców serialu "The Rain".

FILMY
Wśród filmowych premier "Matka / Android" (7 stycznia). We wstrząsanym insurekcją androidów postapokaliptycznym świecie młoda kobieta w ciąży i jej chłopak desperacko szukają schronienia.

Kolejna propozycja to "Monachium: W obliczu wojny" (21 stycznia). Jesienią 1938 r. brytyjski urzędnik i niemiecki dyplomata spotykają się w Monachium i wspólnie próbują zapobiec wybuchowi wojny. Ekranizacja powieści Roberta Harrisa.

Wśród premier także "Gramy u siebie" (28 stycznia). Zawieszony trener NFL szuka odkupienia w sferze zawodowej i prywatnej, trenując szkolną drużynę swojego syna w teksańskim miasteczku. Film oparty na faktach.

Dokumentalną premierą jest "Neymar: Perfekcyjny chaos" (od 25 stycznia). Neymar to piłkarz uwielbiany na całym świecie, ale krytyków również mu nie brakuje. W tym dokumencie gwiazdor opowiada o swoim życiu osobistym oraz genialnej karierze.


Netflix - wykaz premier na styczeń 2022 roku:

• od 1 stycznia
Plan na miłość: sezon 3

• od 4 stycznia
Super drużyna

• od 5 stycznia
Zbuntowani
Kolacja dla czworga
Jak pokochałam gangstera

• od 6 stycznia
Klub: część 2
Odludzie

• od 7 stycznia
Hype house
Matka/android
Johnny test: sezon 2

• od 10 stycznia
Undercover: sezon 3

• od 13 stycznia
Dziennikarka
Ksero

• od 14 stycznia
After life: sezon 3
Dom
Archiwum 81
Los komika
Riverdance: rzeczna opowieść

• od 18 stycznia
Mistrzowie mistyfikacji: historie słynnych oszustów
Mighty Express: nadjeżdżają kłopoty
Dota: Dragon's Blood: księga 2

• od 19 stycznia
Too hot to handle: sezon 3
El Marginal: sezon 4
Boskie przysmaki: Meksyk

• od 20 stycznia
W królewskim stylu
Azja o północy: jedzenie, taniec, marzenia

• od 21 stycznia
Gorący sezon
Ozark: sezon 4: część 1
Skrzypce mojego ojca
Monachium: w obliczu wojny
That girl lay lay

• od 25 stycznia
Snowpiercer: sezon 3
Neymar: perfekcyjny chaos
Ada bambini, naukowczyni: sezon 2

• od 27 stycznia
Wybrana
Wrobieni: zagadka sycylijskiego morderstwa

• od 28 stycznia
Wybrana
Wrobieni: zagadka sycylijskiego morderstwa
Gramy u siebie
Angry birds: letnie szaleństwo
The orbital children