Łukasz Szewczyk27.12.2021 (12:45)brak komentarzy

Sylwestrowe wydanie "Wydarzeń" Polsatu prosto ze Stadionu Śląskiego

• W piątek (31 grudnia 2021 roku) główne wydanie "Wydarzeń" będzie emitowane prosto ze Stadionu Śląskiego, na którym odbędzie się "Sylwestrowa Moc Przebojów - Sylwester Szczęścia".
• Główne wydanie "Wydarzeń" w Sylwestra poprowadzi Michał Cholewiński.
Michał Cholewiński
- "Wydarzenia" są zawsze tam gdzie dzieją się interesujące naszych widzów sprawy. Dlatego też nie może nas zabraknąć na Stadionie Śląskim. To właśnie stąd będzie transmitowane ostatnie w tym roku wydanie "Wydarzeń". W ten wyjątkowy wieczór przegląd najważniejszych informacji z kraju i ze świata przedstawi widzom Michał Cholewiński - mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki w Telewizji Polsat.
Michał Cholewiński jest związany z Polsat News od czerwca tego roku. Widzowie znają go z roli prowadzącego "Wydarzeń 12:50", "Wydarzeń 15:50", "Wydarzeń wieczornych" oraz pasm "Nowy Dzień z Polsat News" i "W rytmie dnia".

- To ogromne wyróżnienie. Cieszę się, że będę mógł gościć u widzów "Wydarzeń" tego wieczoru. Tym bardziej, że szykujemy to wydanie z wyjątkowego, pełnego emocji miejsca - Stadionu Śląskiego. Do zobaczenia w sylwestrowy wieczór oczywiście o godzinie 18:50 - mówi Michał Cholewiński.

W tym roku wydania specjalne "Wydarzeń" były realizowane m.in. z Opery Leśnej w trakcie Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Zaraz po głównym wydaniu "Wydarzeń" program "Gość Wydarzeń", który tego dnia poprowadzi Piotr Witwicki.

Emisja "Wydarzeń 18:50" i "Gościa Wydarzeń" w Polsacie, Polsat News i Wydarzeniach24.