Łukasz Szewczyk27.12.2021 (14:49)15 komentarzy

TVN dziękuje widzom. "Wasze wsparcie było bezcenne w tym trudnym dla nas czasie"

• Zarząd TVN Grupa Discovery podziękował widzom za wsparcie.
Apel TVN
Jak już informowaliśmy, prezydent zawetował tzw, ustawę "lex TVN". Przegłosowane przez PiS przepisy uderzały w jednej podmiot medialny - właściciela telewizji TVN. W wydanym oświadczeniu zarząd TVN dziękuje za wsparcie.

Oświadczenie Zarządu TVN Grupa Discovery:
"Z uznaniem i radością przyjmujemy decyzję Prezydenta RP Andrzeja Dudy, który opowiedział się za wolnością mediów i prawem widzów do wyboru. Wetując LEX TVN, Prezydent stanął w obronie dobrych relacji ze Stanami Zjednoczonymi.

Za nami wiele dni niepokoju i niepewności. Dziękujemy naszym widzom, wszystkim organizacjom i osobom, które podpisały nasz apel oraz głośno wyrażały sprzeciw wobec tej ustawy. Wasze wsparcie było bezcenne w tym trudnym dla nas czasie"

Komentarze (1 - 10 z 15)

Brawo Duda. Teraz Targowica przypisuje sobie zasługi.
 7  
Uważam że to miało symboliczne pokazanie że mamy broń i zawsze możemy jej użyć.  Ustawa i tak miała kilka wad natury prawnej chodzi KRRiTV więc nie nadawała się do podpisu przez Pana Prezydenta .Mam nadzieję że właściciel amerykański dokona kilku korekt w składach osobowych w TVN i to powinno wystarczyć na ten czas.
 6  
Moi kochani, zatem będziecie mieli dalej swój TVN (no i większość mediów po swojej stronie), ale by Donald Tusk nie wycofywał się z polityki (tak wielu zrozumiało Jego wypowiedź), to już musicie sami uprosić :D
 6  
Mam nadzieję, że gdy w USA dojdzie do połączenia Discovery z Warner to TVN24 przemianuje się na CNN Polska i da czadu obecnemu rządowi, niech śledzą każdy krok, niech mówią nam o każdej aferze PiS. Mam też nadzieję, że TVN24 przejdzie do tv naziemnej aby ludzie nie mających płatnej tv wiedzieli co się wyprawia.
 3  
Myślę, że cel nagłego wprowadzenia LexTVN był inny.
Nastąpił przecież kilka tygodni po decyzji Bidena, w której śpioszek Joe  zablokował wysyłkę broni dla Ukrainy.
W związku z tym powstało ważne pytanie, czy USA jest obecne w naszym obszarze, czy sprzedało ten rejon  Niemcom.
I trzeba było ten stan rzeczy "sprawdzić akcją bojową".

Skutek LexTVN jest widoczny w ambasadzie USA, o ile wcześniej przez pół roku Senat USA nie potrafił zatwierdzić nominacji pana Brzezińskiego na ambasadora, to teraz załatwili to w trzy dni po uchwaleniu LexTVN.
Jeśli USA jest naszym ważnym sojusznikiem,  na wschodzie mamy realne zagrożenie wojną kinetyczną, na wschodniej granicy konflikt hybrydowy,
to to jest bardzo istotny skutek uchwalenia tej ustawy.
 9  
Ustawka pod "opozycyjną tvn" ile razy ten patent jeszcze przejdzie:)
 8  
Z czego taka ekscytacja, totalniaki leją w majty ze szczęścia bez powodu, to prości ludzie z odruchami Pawłowa wytresowanymi przez telewizyjną szczujnię, teraz dostali żarło i szczęśliwi, a za chwilę prądem po jajcach. 
Weto prezydent zapowiedział już w sierpniu.
 5  
To nie poplecznicy wywalczyli to tylko rozum podpowiedział że walka z pandemią jest na pierwszym miejscu a to że tego nierozumie pewna stacja robi cyrk .i chwali się czym tym że się dotarli do dna .
 1  
Śpieszcie się kochać TVP Info bo wybory coraz bliżej, a jeżeli dojdzie do zmiany władzy to ta stacja zostanie zlikwidowana.
 2  
Też mnie to cieszy, że TVN jest w rękach USA.
 7