Łukasz Szewczyk13.01.2022 (11:04)2 komentarze

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej z udziałem Polaków w Eurosporcie, Metrze i Playerze

• Od 13 do 30 stycznia 2022 roku na Węgrzech i Słowacji rozegrane zostaną mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn, w których zobaczymy reprezentację Polski.
• Wszystkie spotkania Polaków będą transmitowane w Eurosporcie i Metrze, a każde spotkanie turnieju pokaże na żywo serwis player.pl.
Mistrzostwa Europy
Biało-czerwoni znaleźli się w grupie D i zmierzą się z Austrią, Białorusią i Niemcami. Każdy mecz reprezentacji Polski pokażą Eurosport oraz ogólnodostępny kanał Metro, który przeprowadzi relacje także z półfinałów i finału. Na antenach Eurosportu transmitowane będą również szlagiery z udziałem najmocniejszych drużyn Starego Kontynentu. Wszystkie spotkania turnieju rozgrywanego na Węgrzech i Słowacji dostępne będą na żywo i na żądanie w Playerze.
Znakomicie zapowiadające się rozgrywki, w których wystąpią największe gwiazdy piłki ręcznej, skomentują Iwona Niedźwiedź, Krzysztof Bandych, Piotr Karpiński, Michał Wszołek i Michał Świrkula.

We wrześniu 2020 roku Eurosport ogłosił pozyskanie wyłącznych praw do transmitowania w Polsce rozgrywek kobiet i mężczyzn w europejskich pucharach w piłce ręcznej: Lidze Mistrzów i Lidze Europejskiej. Stacja nabyła również wyłączne prawa do mistrzostw Europy kobiet oraz mistrzostw Europy mężczyzn do 2026 roku. Znakomitą ofertę Eurosportu dla miłośników piłki ręcznej uzupełniają prawa do mistrzostw Europy w piłce ręcznej plażowej do 2025 roku.


Plan transmisji spotkań Polaków:

Piątek (14 stycznia):
• godz. 20:20: Polska - Austria (Eurosport 1, Metro, Player)

Niedziela (16 stycznia)"
• godz. 20:20: Polska - Białoruś (Eurosport 1, Metro, Player)

Wtorek (18 stycznia):
• godz. 17:50: Polska - Niemcy (Eurosport 1, Metro, Player)

Komentarze (1 - 2 z 2)

Panie Miszczak, czy czasem nie miało być tak że sport miał coraz częściej na TVN-ie gościć? Przynajmniej TVN 7, a nie takie peryferia telewizji naziemnej... Ale chyba powtórki ważniejsze.
 2  
Jak Polacy wyjdą z grupy to pewnie będą transmitować na TVN
 1