Łukasz Szewczyk13.01.2022 (11:29)4 komentarze

Zmiany w ramówce TOK FM. Nowa prowadząca poranka

• W połowie stycznia 2022 roku nastąpią zmiany w ramówce Radia TOK FM
• Anna Piekutowska na stałe prowadzić będzie niedzielną audycję "Poranek Radia TOK FM".
• Z mienią się godziny nadawania lubianych przez słuchaczy programów "Dobra terapia", "Sprawy różne" oraz "Biuletyn rewolucyjny".
Mikrofon TOK FM
Nową prowadzącą niedzielnego "Poranka Radia TOK FM" od 16 stycznia będzie Anna Piekutowska. Audycja, nadawana w godz. 7:00-9:00, to podsumowanie minionych wydarzeń. Znajdzie się w niej, jak mówi gospodyni programu: - To, co umyka w tygodniu, zdarzenia lokalne i globalne, komentarze i podsumowania, a poza tym mądra popkultura, społeczeństwo, prawa kobiet i wiele więcej.
Dodatkowo zmienią się godziny nadawania niektórych audycji TOK FM. "Dobra terapia" Zuzanny Piechowicz i Armena Mekhakyana będzie emitowana w niedziele o godz. 22:00. Prowadzący będą rozmawiać w niej m.in. o tym, jak dbać o siebie oraz swoje zdrowie psychiczne w trudnym czasie, jak wrócić do normalności w jak najlepszej kondycji psychofizycznej oraz jak wesprzeć w tym bliskich. Audycja odbywa się z udziałem słuchaczy - jej gospodarze zachęcają odbiorców TOK FM do dzielenia się pytaniami, opiniami i historiami. Kontakt z redakcją jest możliwy mailowo lub telefonicznie w trakcie programu.

Weekendowa audycja Karoliny Lewickiej pojawiać się będzie na antenie TOK FM w niedziele o godz. 19:00. "Sprawy różne" to program o zjawiskach, procesach, wydarzeniach - historia miesza się w nim z futurologią. -Głęboko zanurzeni w naszej zwariowanej rzeczywistości, w której tyle się już zdarzyło i wciąż tak wiele się dzieje, usiłujemy zrozumieć przeszłość i przewidzieć przyszłość. A poza wszystkim - jesteśmy świata ciekawi, bawi on nas, złości oraz intryguje - wyjaśnia Karolina Lewicka,

Natomiast od środy, 19 stycznia "Biuletyn rewolucyjny" Anny Piekutowskiej i Małgorzaty Wołczyńskiej, czyli feministyczny głos na antenie Radia TOK FM będzie nadawany po godz. 19:20.

Nowości w ramówce Radia TOK FM wspiera promocja na antenie, na tokfm.pl oraz na profilach stacji w mediach społecznościowych.

Zmiany ramówkowe dotyczą programu stacji w eterze. Subskrybenci dostępu TOK FM Premium nadal mogą słuchać wszystkich audycji Radia TOK FM w formie podcastów na tokfm.pl lub w aplikacji mobilnej - bez reklam, w dowolnej kolejności, w dogodnym dla siebie czasie i miejscu.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Najlepsza stacją informacyjna w Polsce i czołowe miejsca pod względem słuchalności w dużych miastach, nie to co PR czy wnet.
 34  
Najlepsze radio informatyczne i nie tylko
Dużo ciekawych tematów .jest co posłuchać.
Brawo
 28  
Typowe radio dla Fajnopolakow.... Masakra
 1  
Powiedzcie mi proszę uprzejmie
To mam płacić kasę TokFM żeby ich słuchać bez reklam ?
 1