Łukasz Szewczyk14.01.2022 (13:23)14

TVP buduje nową halę zdjęciową. "Pozostawimy konkurencję daleko w tyle"

• Oficjalnie rozpoczęła się budowa najnowocześniejszej hali zdjęciowej przy ul. Woronicza w Warszawie.
• Powstający obiekt o powierzchni 20 tys. metrów kwadratowych pomieści sześć modułów studyjnych. Zakończenie inwestycji zaplanowano na 2024 rok.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 14)

To prawda.
Pod względem podłości, manipulacji i prymitywnej propagany - konkurencja nie ma szans.
Żadnych!!!!!!!!!!!!!!!!
 32  
nowe inwestycje tvpis. Jacek szaleje za nasze, ale pisowcom już brakuje kasy, doprowadzili finanse do ruiny skoro wyprzedają majątek narodowy ruskim oligarchom.
 30  
Będą mogli robić jeszcze większe show z Zenkiem Martyniukiem, zaś Rodowicz dostanie zawału, biegając po scenie od jednego krańca studia, do drugiego. Oczywiście ta niezwykle kosztowna inwestycja w żaden sposób nie zmieni najważniejszego - zerowej wiarygodności TVP. Po prostu, partyjna propaganda zyska możliwość produkowania bardziej kolorowego kitu.
 27  
Co by nie zrobili to źle, to tak samo jak ze wszystkim nosić maseczki obowiązkowo my nie, szczepić się my nie, gdyby wprowadzili bezwzględny zakaz noszenia maseczek to my wtedy na złość i byśmy nosili i tak samo powinno byś ze szczepieniami, zakaz szczepienia się to my wtedy na złość i byśmy się szczepili takim odwrotnym narodem jesteśmy. Ci co się nie chcą szczepić jeśli zachowują na covid i będę w szpitalu powinni płacić za pobyt. Tyle w temacie. Życzę zdrowia.
 7  
Dwa hektary pod dachem!

- w końcu będzie miejsce, gdzie można nagrać epopeje historyczną ,, O największej mendzie wracającej na największej białej szkapie z Brukseli" Samych statystów będzie z pół miliona i to wszyscy z wodogłowiem.
 0  
Ryży boisz sie że Jarek za swoje zbrodnie pójdzie siedzieć?
 5  
Kłaniać się w pas! - pachołki kulawego brzuchatego karła. Wrócił Tusk - wraca Polskość.
 7  
wreszcie Jacek bedzie mogl nakrecic rekonstrukcje z prawdziwego zdarzenia jak to bylo z tym tym wypadkiem BORu i Seicento.
 6  
^ ba, nawet Antek będzie mógł nakręcić swój wybuch w ....głowie :)

@ ryży Maciej
kiedy sprowadzicie samolocik? Jarek obiecał i co? Obiecanki cacanki pisiaków?
 6  
@ ryży maciej
donek nie sprowadził, nie ma takich pleców u Władymira Władymirowicza jakie ma Jarek.
Jarek może sprowadzić - o tak na pstryk!
 2