Łukasz Szewczyk14.01.2022 (13:52)2 komentarze

Puchar Świata w Zakopanem w Eurosporcie i Playerze. Studio pod skocznią

• Przed nami kolejny weekend ze skokami narciarskimi
• Eurosport 1 i Player pokażą kwalifikacje, konkurs drużynowy i konkurs indywidualny rozgrywane w Zakopanem, a relacjom towarzyszyć będą studia realizowane pod skocznią.
Skoki narciarskie w TVN
W studiu Eurosportu realizowanym w Zakopanem gośćmi Michała Korościela będą Jakub Kot, Wojciech Topór, Magdalena Pałasz i Sebastian Szczęsny. Wywiady spod skoczni przeprowadzi Kacper Merk, który wraz z Dominikiem Formelą z portalu skijumping.pl będzie analizował wydarzenia z Wielkiej Krokwi. Na miejscu zawody komentować będzie znakomity duet Eurosportu Marek Rudziński i Igor Błachut.
Plan transmisji:

Piątek (14 stycznia):
• godz. 17:15, kwalifikacje (Eurosport 1 i Player)

Sobota (15 stycznia)
• godz. 15:00, konkurs drużynowy (Eurosport 1 i Player)

Niedziela (16 stycznia):
• godz. 15:00, konkurs indywidualny (Eurosport 1 i Player)

Od początku sezonu TVN Grupa Discovery relacjonuje konkursy i kwalifikacje w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wszystkie zawody rozgrywane poza Polską transmitowane są w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze. W kolejny weekend rywalizacja przeniesie się do Titisee-Neustadt. Będzie to przedostatni przystanek przed Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi Pekin 2022, które rozpoczną się 4 lutego. Największe sportowe wydarzenie świata transmitowane będzie w Eurosporcie i w całości w Playerze.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Stoch się wycofał z konkursu w Zakopanem (kontuzja kostki). Może reszta chłopaków zawalczy o miejsca w drugiej - trzeciej dziesiątce. :)
 4  
Transmisja także w tvp
 5