Łukasz Szewczyk14.01.2022 (22:21)8 komentarzy

HBO Max coraz bliżej Polski. Więcej treści i 4K. Start jeszcze w lutym?

• Coraz bliżej startu HBO Max w Polsce
HBO Max
Wiele wskazuje na to, że już za kilka tygodni na polskim tynku zadebiutuje platforma HBO Max, która zastąpi dotychczasowe HBO GO. Jak już informowaliśmy, nowa platforma za zaoferować użytkownikom w jednym miejscu produkcje uznanych światowych marek, takich jak Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network oraz Max Originals. Z kolei filmy Warner Bros. będą dostępne po 45 dniach od ich premiery kinowej. W ofercie mają pojawić się także produkcje 4K.
Jak informuje serwis Živé.sk powołując się na operatorów, platforma HBO Max na Słowacji ma zadebiutować 22 lutego 2022 roku. Jest prawdopodobne, że w tym samym dniu HBO Max pojawi się także w innych krajach regionu, między innymi w Polsce. Na chwilę obecną HBO nie zdradza informacji dotyczących swoich planów.

Wcześniej zapowiadano, że HBO Max wprowadzi na europejski rynek nową, globalną platformę technologiczną z nowymi rozwiązaniami i funkcjami, które dostarczą dopasowane treści i osobiste rekomendacje, tworząc ofertę skrojoną na miarę dla każdego użytkownika z osobna. Subskrybenci będą mogli spersonalizować swój profil, nadając mu osobisty charakter, a rodzice, za pomocą kontroli rodzicielskiej, tworzyć profile dla swoich dzieci, aby mieć pewność, że oglądają one treści odpowiednie do ich wieku.

Z pierwszych informacji z rynku słowackiego wynika, że w dniu startu obecni użytkownicy mają zostać automatycznie przełączeni na nową usługę HBO Max. Z technicznych nowości warto wymienić możliwość jednoczesnego oglądania na trzech urządzeniach oraz możliwość stworzenia profilów dla członków rodziny (podobnie jak w Netflixie). Dostęp do treści 4K w ramach abonamentu.

Jaka cena? Z nieoficjalnych informacji wynika, że cena dostępu do HBO Max dla obecnych użytkowników ma zostać utrzymana na dotychczasowym poziomie. Dodatkowo wprowadzone mają zostać nowe warianty subskrypcji (m.in. abonament roczny) oraz specjalne oferty cenowe dla nowych klientów.
Živé.sk / wł.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Bardzo mnie interesuje jedna sprawa: czy cena HBO M axx (26 pln) wlicza się w cene dostępu do telewizji satelitarnej HBO ? czy HBO (TV) 25 pln + HBO Maxx 25 pln czyli razem 50 pln. Ale chyba za wszystko będzie 25 pln ?
 8  
Fajnie cena jaka??? a jak zamówie przed tą data to co potem cene mi zmienia???bo teraz jest po 20zł
 5  
Artykuł bez konkretów. Brak OFICJALNEJ daty od nadawcy. Czyli niepotrzebne wypociny autora.
 4  
W tym roku startują w Polsce 3 platformy VOD : HBO MAX, Disney+ oraz SkyShowtime. Jeśli taki np. Netflix będzie znowu kozakował z podwyżkami to powodzenia ..... :)
 15  
Luty już niedługo, jakoś wytrzymam
Sprzedam kota 10zł/kg 15.01.2022 (19:08:09)
 9  
Nowa marka stary badziew
 7  
W tym roku startują w Polsce 3 platformy VOD : HBO MAX, Disney+ oraz SkyShowtime. Jeśli taki np. Netflix będzie znowu kozakował z podwyżkami to powodzenia ..... :)
Już ty zostaw decyzje co do kozakowania specjalistom Netflixa cebulaku. Raczej nie będą słuchać wypocin niezadowolonych polaczków.
 7  
„rodzice, za pomocą kontroli rodzicielskiej, tworzyć profile dla swoich dzieci, aby mieć pewność, że oglądają one treści odpowiednie do ich wieku„

Z reguły rodzice totalnie ignorują takie funkcje, patrz Netflix i pretensje, skargi do KRRiT na to że dzieci oglądają Squid Game
 4