Łukasz Szewczyk18.01.2022 (17:48)4 komentarze

Kanał DIZI w ofertach kolejnych operatotów. Stacja dociera już do 2,3 mln abonentów

• Kanał DIZI z tureckimi serialami, stacja z portfolio Grupy Kino Polska TV, dołączył do oferty kolejnych operatorów kablowych w Polsce
• Obecny zasięg stacji to ok. 2,3 mln abonentów.
Kanał DIZI w ofertach kolejnych operatotów. Stacja dociera już do 2,3 mln abonentów
W ostatnim czasie DIZI dołączył do ofert sieci kablowych Asta-Net, TK Chopin, Promax, Puławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Beskid Media i Telsat.TV oraz do kilku mniejszych sieci. Dodatkowo od niedawna kanał jest dostępny dla wszystkich abonentów usług WP Pilot oraz VOD.PL w ramach oferty OTT.
- Z dumą informuję, że DIZI zdobywa rynek w rekordowym tempie. Oferujemy ciekawy produkt,
z którym docieramy już do abonentów prawie wszystkich największych operatorów kablowych
w kraju
- mówi Jacek Koskowski, General Director Sales & Distribution Poland w Kino Polska TV SA.

Ponadto kanał DIZI jest dostępny w ofertach największych sieci kablowych w Polsce: UPC (Pakiet Select), Vectra (Pakiet Złoty) i Multimedia Polska (Pakiet MaxBox).

DIZI to propozycja skierowana do coraz szerszego grona miłośników tureckich seriali w Polsce. Kanał emituje zarówno produkcje obyczajowe, romantyczne, jak i kryminały i jest nadawany 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, w jakości HD. Hitami ramówki DIZI są m.in. seriale "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Dziewczyna w czerwonej chuście".

Komentarze (1 - 4 z 4)

nudne seriale tam puszczają. Tylko Sulejman i tego typu seriale to by było ciekawie
 2  
Grupq Kino Polska TV niech lepiej zajmie się swoim głównym kanałem pokazującym polskie produkcje w Kino Polska a nie turecką szmirę.
 2  
A kto ten kanał ogląda... Ja raz zobaczyłem ale żadna rewelka... Reklama co 10 minut i to ma być super kanał. Dla indyjczyków to tak.
 1  
Novelas+ lepsze
 2