Łukasz Szewczyk19.01.2022 (15:31)5 komentarzy

Eleven Sports 4K w sieci Netia

• Telewizyjny kanał Eleven Sports 1 jest dostępny w Netii także w jakości 4K.
Klienci operatora mogą go oglądać na pozycji 58 dekoderów Netia EvoBox 4K.
Eleven Sports 4K w sieci Netia
Eleven Sports 1 4K został dołączony do pakietu sportowego Netii, w którym znajdują się Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 oraz paczka kanałów Polsat Sport Premium. Dodano go również do oferty zawierającej wyłącznie kanały stacji ELEVEN SPORTS.
- Wiemy, że dla kibiców jakość transmisji z wydarzeń sportowych jest równie ważna jak ich poziom, dlatego nieustannie pracujemy nad naszą ofertą również od strony technologicznej oraz poszerzamy zasięg Eleven Sports 1 4K. Cieszymy się, że wraz z oczekiwaniami widzów rośnie zainteresowanie produktem wysokiej jakości ze strony operatorów. Wcześniej włączyliśmy nasz kanał 4K do ofert kilku dużych partnerów, takich jak Polsat Box, Platforma Canal+, Vectra, Toya, Inea, Orange czy Play. Teraz do tego grona dołącza Netia i mogę zapewnić, że wkrótce będziemy informować o porozumieniach z kolejnymi sieciami - powiedział Krzysztof Świergiel, CEO oraz członek zarządu ELEVEN SPORTS w Polsce.


Eleven Sports 1 4K to kanał sportowy nadawany całodobowo w technologii 4K, który transmituje w natywnej jakości UHD wybrane wydarzenia, takie jak wyścigi Formula 1 czy najciekawsze mecze piłkarskie hiszpańskiej LaLiga Santander.

Przypomnijmy, że sieć Netia wprowadziła nową ofertę z dekoderem 4K

Komentarze (1 - 5 z 5)

ludzie kochani mam ELEVEN 4K, tam w 4k to były w ciągu roku 3 lub 4 wyścigi F1 tam niebyło żadnego meczu piłkarskiego w 4k w 2021 roku nawet grand derby były w FULL HD to jest zwykły kanał HD szkoda pisać o tym 4k na tym kanale jedynym programem w Polsce 4k jest C+ ,chociaż w porównaniu do VIAPLAY to na ELEVEN obraz jest bardzo dobry, na VIAPLAY są na razie w czasach VHS nawet nie bo na VHS tak obraz nie ginął zaznaczam na szybkim łączu na światłowodzie.
 4  
Jestem ciekaw tej jakości 4K w Netii ?! Bo jakość kanałów HD w Netii rozczarowuje .
 3  
Moze byc w 4k,ale na pewno bez HDR,a to duza roznica ,przepasc,w canal + 4k jest w HDR-HLG,na Netflixie 4k HDR- PQ,mistrzostwa Europy w pilce nozej,teco byly w tamtym roku w czerwcu,tez byly kanal 4k,nadali w HDR-HLG.Takze 4k bez HDR to takie lepsze HD
 2  
Dlaczego nie ma w upc Eleven sports
4
 2  
a kiedy w EastandWest?
https://allegro.pl/charytatywni/wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy/cele/30 26.01.2022 (11:27:48)
 2