Łukasz Szewczyk19.01.2022 (15:37)5 komentarzy

Rusza Onet Premium. Pakiet płatnych serwisów w jednym miejscu i bez reklam

• Onet Premium już dostępny w aplikacji Onetu użytkownikom systemu iOS
• Nowa usługa zapewnia pełny dostęp do treści z serwisów premium takich marek, jak: Newsweek, Forbes, Forbes Women, Przegląd Sportowy, Auto Świat, Komputer Świat
• W przyszłości użytkownicy zyskają dostęp do ekskluzywnych treści przygotowywanych przez redakcję Onet.pl.
Onet Premium
- Usługa Onet Premium to ukłon w stronę najbardziej wymagających użytkowników. To wyjątkowa oferta na polskim rynku stworzona dla odbiorców, którzy chcą mieć w jednym miejscu dostęp do płatnych treści bez reklam. Onet Premium będzie w przyszłości rozwijany i rozbudowywany o nowe funkcje tak, by jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych użytkowników - mówi Tomasz Gaweł, Dyrektor Zarządzający Treści Płatnych w Ringier Axel Springer Polska.
Wszyscy użytkownicy aplikacji Onetu otrzymują dostęp do 10 artykułów premium miesięcznie bez opłat, a po wykupieniu pakietu Onet Premium, subskrybenci zyskują swobodny dostęp do wywiadów, reportaży, felietonów, rankingów, raportów, podcastów, testów i poradników. Dzięki nowej usłudze można przeglądać tygodniki, miesięczniki i wydania specjalne oraz korzystać z bogatego archiwum e-wydań. Wśród propozycji, pojawią się także ekskluzywne treści z magazynu podróżniczo-literackiego "Kontynenty" przygotowane specjalnie dla abonentów Onet Premium. Wybrane treści dostępne w Onet Premium będą się pojawiać także w wersji do słuchania.

Pakiet Onet Premium jest dostępny w aplikacji Onetu na telefonach i tabletach z systemem operacyjnym iOS. Dostęp do usługi uzyskuje każdy, kto wykupi pakiet Onet Premium w ramach sklepu App Store. Pierwszy miesiąc usługi kosztuje 9,99 zł, każdy kolejny - 24,99 zł, a roczny pakiet - 249,99 zł.

Komentarze (1 - 5 z 5)

To co było tylko pod zmienioną nazwą
 6  
Nieźli jajcarze. Jeszcze płacić za ten spam intelektualny
 6  
kto normalny płaci za tę nachalną manipulację ??
 4  
Niemiecka narracja w polskim języku :(
 2  
A kto Tobie płaci za anty-polski hejt?
 0